Hasan Kiraz Kayıp mı Öldürüldü mü? Müge Anlı'da İlginç Gelişme - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Hasan Kiraz Kayıp mı Öldürüldü mü? Müge Anlı'da İlginç Gelişme - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Hasan Kiraz Kayıp mı Öldürüldü mü? Müge Anlı’da İlginç Gelişme

Bu haber 30 Eylül 2020 - 15:55 'de eklendi ve 3 kez görüntülendi.

30 Eylül Müge Anlı Hasan Kiraz Kayıp mı Öldürüldü mü? Süheyla Hanım Hasan’ı Ailesi öldürdü Kayıp değil diye itiraf etti.

3 yıldır Kayıp olan Hasan Kiraz hakkında Müge Anlı’da ilginç gelişmeler oldu. Hasan Kiraz geçirdiği trafik kazasından dolayı aldığı 231 bin Tl üzerine Müge Anlı, Hasan Kiraz‘ın abisi Hüseyin Kiraz’a sorduğu sorulardan sonra olay başka yöne gitti.

Hasan Kiraz’ın abisi Hüseyin Kiraz kendisine ait olmayan hesaba girip kardeşinin parasını kullanmış ve sorulan sorulardan sonra canlı yayına bağlanıp konuşan kişiler Hasan Kiraz’ı ailesi para için öldürdü diye ifadeler verdiler.

Hasan Kiraz’ın kaybı ile ilgili önemli açıklamalar. Süheyla hanım Hasan Kiraz Kayıp değil ailesi tarafından para için öldürüldü dedi. Hüseyin Kiraz ise kardeşim para için kaybolmadı kardeşim Hasan Kiraz köyün içinde kayboldu dedi.

Süheyla Hanım Hasan Kiraz‘ı Hüseyin öldürdü Hatta evin çevresine bakın hasan Kiraz’ı oraya gömmüştür diye ifadeler verdiler.

Süheyla hanım ise Müge Anlı’ya telefon ile bağlanıp Niyazi beni ölümle tehdit ediyor korkuyorum diye canlı yayında konuştu. Süheyla Hanım ise Niyazi Yalan söylüyor ben Hasan öldürüldü gömüldü diye bir şey söylemedim dedi.

30 Eylül 2020 Çarşamba Müge Anlı’ya telefon bağlantısı ile bağlanan Niyazi bey ise Hüseyin Kiraz’ı suçladı.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x