Hayat Şarkısı 57. Bölüm Final Özeti, Hülya Kerim'i düğünlerinde terk mi etti? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Hayat Şarkısı 57. Bölüm Final Özeti, Hülya Kerim'i düğünlerinde terk mi etti? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Hayat Şarkısı 57. Bölüm Final Özeti, Hülya Kerim’i düğünlerinde terk mi etti?

Bu haber 07 Haziran 2017 - 0:39 'de eklendi ve 20 kez görüntülendi.

Hülya ve Mahir tutuklandı mı?
Hülya ve Mahir karakola gittiler ifadelerini verdiler suçsuz bulundukları için serbest bırakıldılar, fakat Kerim Hülya’yı tepkisini koydu. Hüseyin ve Zeynep balayına gittiler. Hülya yeni planında Bayram Bey’in kız kardeşine psikologu ayarlamaya çalışıyor. Süheyla hanım hala bayram beyi taviz vermiyor. Hülya gelinlik karar veremiyor. Nilay hamile olduğunu Hülya ve Mahir’e ve Zeynep’e söyledi. Bayram bey ve Süheyla hanımla barışması için oğlu Hüseyin ve Kerim’le birlikte plan kurmaya başladılar. Özel bir yerde birlikte yemek yiyerek keman eşliğinde müzik dinledikten sonra Bayram Cevher ve Süheyla hanım barıştılar.

Bade üniversiteyi kazandı mı?
Ceylan’ın sevdiği Cesur Aysel’e açıldı. Zeynep hatice halayı giydirdi süsledi ve psikoloğa gönderdi. Ve Psikolog ile bir ay görüştükden sonra psikolog hatice hala ile dışarıdada görüşmelere başladı. Hülya Cesur’dan dans sesleri almaya başladı. Zeynep ben Hüseyin’in ikizlerinin olduğunu hülya ve kerime söylemeye geldiler. Bade ilk 3000’in içine girerek nereye isterse o üniversitede okumayı kazandı. Nikah davetiyeleri hazırlandı, ev hazırlandı, Hülya ve Kerim’in evine pist yapıldı.

Ve düğün telaşı… Hülya Kerim’i terk mi etti? mahir dönmemek üzere gitti mi?
Bayram cevher ve bütün aile davullarla zurnalarla geldiler. düğün dansları olduğun sonra hülya asla vazgeçmeyeceğim diyerek kafasına bir plan koydu. Düğün sonuna doğru hülya salondan çıktı ve Kerim’e bir mektup bıraktı. hülya ve mahir ayrıldılar mahir gitti ve Hülya evine geri döndü. Önce bayram Cevher’le konuştun ve ona sen benim babamsın dedi. Finalde Hülya evine içeriye girdi ve Kerim’le konuştu, Kerim çok korktuğunu söyledi, anlaştılar ve evlerine girdiler.

Hayat Şarkısı 57. Bölüm Final Kıyafetleri burada

Hayat Şarkısı 57. Bölüm Final Hülya ve Kerim’in düğün anları burada

HAYAT ŞARKISI FİNAL

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x