Hekimoğlu son kısım kesintisiz, tek modül izle - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Hekimoğlu son kısım kesintisiz, tek modül izle - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Hekimoğlu son kısım kesintisiz, tek modül izle

Bu haber 03 Ocak 2020 - 0:01 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.

Hekimoğlu 2. Kısımda gece terörü atakları yaşayan genç, Ateş Hekimoğlu’nun ilgisini çeker ve sonuç herkes için şaşırtıcı olur.Hekimoğlu 24 Aralık …

Hekimoğlu 2. Kısımda gece terörü atakları yaşayan genç, Ateş Hekimoğlu’nun ilgisini çeker ve sonuç herkes için şaşırtıcı olur.

Hekimoğlu 24 Aralık Salı yayınlanan son kısımda Hekimoğlu, Deniz’in marazını incelerken, her türlü ipucunu değerlendirirken, akla gelmedik prosedürler kullanır. Hadleri zorladıkça hem evladın ebeveynleriyle hem de İpek’le çatışmalar yaşar. Ne olursa olsun bildiğini okuyan Hekimoğlu ahir yeniden haklı çıkmayı başarır. Hekimoğlu’nun bu başarısı İpek ve Orhan’ı da epeyce memnun eder. Onun çetin biri olduğunu bilen İpek birebir devirde çok da başarılı bir tabip olduğunu görmezden gelmez.

Öte yandan yakın arkadaşı Orhan’daki değişim de Hekimoğlu’nun dikkatinden kaçmaz. Onun kişisel hayatındaki düşünceyi fark eden Ateş Hekimoğlu, tek arkadaşı olan Orhan’ın derdine ortak olmak velev gelgelelim Orhan şimdi ona olanları anlatma konusunda kararlı değildir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x