Huawei'nin Büyük Başarısı!Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Huawei'nin Büyük Başarısı!
SON DAKİKA

Huawei’nin Büyük Başarısı!

Bu haber 23 Eylül 2018 - 16:12 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

 

GFK tarafından yayınlanan verilere göre, 2018 yılının Temmuz ayında Huawei, Türkiye’nin en büyük ikinci akıllı telefon şirketi olmayı başardı. Büyük başarı sağlamasında Huawei’nin P20 serisinin büyük rolü var.

Temmuz ayında yüzde 17,9 pazar payına ulaşarak, Türkiye’de akıllı telefonları en çok tercih eden ikinci markası olan Huawei, 2017 yılının aynı ayında yüzde 3,8 pazar payına sahipti. GFK taraından hazırlanan rapor, aylık akıllı telefon satışlarını baz alarak markaların pazardaki hakimiyet oranlarını belirtiyor. GFK raporunda ayrıca pazar eğilimlerine de yer veriliyor.

Tüketicilerin satın alma kararlarını inceleyen GFK, pazarın hızla 5,5 inç ekranlı telefonlara yöneldiğini, 2017 yılının Ocak-Temmuz ayları arasında yüzde 43,8 olan 5,5 inç ekranlı akıllı telefon satın alma oranının 2018 yılının aynı döneminde yüzde 66,7’ye çıktığını raporluyor. Huawei, 5,5 inç ekranlı akıllı telefonlar söz konusu olduğunda ise Türkiye’de yüzde 44’lük pazar payı ile birinci sırada yer alıyor.

Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Seth Wang yaptığı açıklamada, “Bu başarı, bizim için çok önemli. Büyüme hızımızı ve zirveye sadece bir adım kaldığını simgeliyor. Bu sonuç, çalışma arkadaşlarımızın adanmışlığının ve tüketicilerin ihtiyaçlarına doğru cevap verme yeteneğimizin çok somut bir kanıtıdır. Bu yakaladığımız başarıyı devam ettirmek için elimizden geleni yapacağız” dedi. Huawei, geçtiğimiz günlerde tanıttığı, Mate 20 lite ile de pazar payını artırmayı hedefliyor.

Dizi Medya Dizi Haberleri Güncel Dizi ve Magazin Sitesi

Huawei’nin Büyük Başarısı! Başlıklı Habere Lütfen Değerli Yorumlarınızı Yapınız

dizimedya.com dizi ve medya siteniz

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x