İçerde 36. Bölüm 2. Fragmanı Sarp ve Mert Kardeş Olduklarını Öğrendiklerinde Ne yapacaklar.Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "url" : "https://www.dizimedya.com/icerde-36-bolum-2-fragmani-sarp-ve-mert-kardes-olduklarini-ogrendiklerinde-ne-yapacaklar/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://www.dizimedya.com/wp-content/uploads/2019/09/dizimedya-logo-ust1.png" } } }İçerde 36. Bölüm 2. Fragmanı Sarp ve Mert Kardeş Olduklarını Öğrendiklerinde Ne yapacaklar.
SON DAKİKA

İçerde 36. Bölüm 2. Fragmanı Sarp ve Mert Kardeş Olduklarını Öğrendiklerinde Ne yapacaklar.

Bu haber 28 Mayıs 2017 - 18:36 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

İçerde 36. Bölüm 2. Fragmanı Sarp ve Mert Kardeş Olduklarını Öğrendiklerinde Ne yapacaklar. Coşkun Mert ile Sarp’a Kardeş Olduklarını söylüyor Kafalarına silah dayayan kardeşler Coşkun’a ne yapacaklar.
Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor ve Bensu Soral gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Ay Yapım imzalı yeni dizi star tv ekranlarında yer alıyor. İsmi İçerde olarak açıklanan yeni dizinin 36. bölüm fragmanı 29 mays pazartesi akşamı yayınlandı. Mert Sarp’ın içerde olduğunu öğrenmiştir. Melek’in ölümüyle sarsılan Sarp bu defa babası bildiği Yusuf Müdür’ü kaybeder. Yusuf Müdür’ü kaybetmenin acısını derinden yaşayan Sarp’ı intikam ateşi sarmıştır. Sarp’ın bu intikam yolcuğunda en büyük destekçisi Mert olacaktır. Mert Coşkun sayesinde bir abisi olduğunu öğrenir. Yılmaz kardeşler Celal’e karşı harekete geçer.
Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.İçerde 36. Bölüm 2. Fragmanı Sarp ve Mert Kardeş Olduklarını Öğrendiklerinde Ne yapacaklar.0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x