İçerde 36. Bölüm Özeti, Kudret öldü mü? Sarp ve Mert'in planı ne? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

13 Ocak 2022 - 03:22

İçerde 36. Bölüm Özeti, Kudret öldü mü? Sarp ve Mert’in planı ne?

İçerde 36. Bölüm Özeti, Kudret öldü mü? Sarp ve Mert’in planı ne?
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2017 - 0:12

Sarp ve Mert buluşmadan bir gün önce ne oldu?
1 gün öncesinden Sema’yı aradı, Sema telefon numarasını yeni müdüre gönderdi. Sarp’ın bir depoya girdiğini öğrendiler, Sema ve bir grup ekip oraya gitti. Fakat Sarp, Sema’nın arabasına bindi. Sarp, Sema’yı depo gibi bir yere götürdü, ve orada Sema’dan Coşkun’un yerini söylemesini istedi. Coşkun Mert’i aradı, Melek’in uyuduğu yere gel dedi. Mert Melek’in Mezarlığı’na gitti ve orada bir anahtar buldu, anahtarı aldı Coşkun’a kilit nerde diye bir mesaj gönderdi. Sarp’da Coşkun’un olduğu yere gitti, fakat Coşkun’u orada bulamadı. Mert, Coşkun’un söylediği eski bir fabrikaya ya gitti. Bütün fabrikayı dolaşırken Mert o sırada, Coşkun Mert’in omuzuna bastonunu vurarak onu bayılttı ve bağladı. Coşkun, Mert’i babasının bulundukları eski fabrikada yan iş olarak kamyonculuk yaptığını, ama asıl işinin tetikçilik olduğunu söyledi. Sarp’da, babasının eski çalıştığı yerin resimlerini duvarda gördü, ve o fabrikaya gitti. O sırada Mert eline aldığı bir cam parçasıyla bağlı olan elinin ipini kesmeye başladı. Coşkun’u yakalayınca o sırada Sarp’da Mert’e yumruk vurdu. sonra Sarp Mert’i yakalayınca Mert Coşkun dan bana 5 dakika ver ailemi sorucam, ailemi bulmak istiyorum, sadece Coşkun biliyor benim ailemi, ailemi öğreneyim diyince Coşkun sen umutsun dedi Mert’e. abini arıyordun değil mi alsana abin dedi Mert’e, Sarp’ada senin al kardeşin dedi. Siz kardeşsiniz diyip gerçeği söylüyorum. Seni baban Celal kaçırdı dedi Mert’e, çünkü babanız metin Celal’in tetikçisiydi ve Umut’u da kaçırdı mert yaptı dedi. Babanız sussun diye dedi. Sonra Sarp’a sakın sesini çıkarma yoksa nerede olduğunu anlarım diye çocukluktaki bir anısında saklambaç oynarkenki sözleri söyledi. Umut’u ben kaçırdım Celal yaptırdı diye söyledi. Sonra da Mert’e sakın sesini çıkarma yoksa seni bulur dedi. Mert ve Sarp biraz konuştular, birbirlerine ağlayarak sarıldılar. Sarp da seni anneme götüreceğim dedi. Bir oyun kurdular, Coşkunun vücuduna silah sıkınca kan çıkması için kan torbaları yerleştirdiler ve Mert ile Sarp’ın bir yerde buluşmasını sağlayarak Celal’i oraya getirdiler. Celal’in yastığının altındaki mermiyi de Mert koymuştu. Celal’i hapse tıkıp karşısına iki kardeş çıkmayı kafalarına koydular.
Mert çatıda Sarp’dan ne istedi? Kudret neden Celal’in mahallesine gitti?
Mert, Sarp’a sana çok acayip ilk defa bir şey söyleyecem, beni anneme götür dedi. Annelerini aradılar fakat Umut konuşmadı sadece dinledi. Mert eylemi aradı ve seni seviyorum dedi. Kudret ve Alyanak, adamlarıyla birlikte Celal’in mahallesinde dolaşmaya başladılar. Kudret Alyanak’a ya Celal ya da ben yarın doğacak güneşi görmeyeceğiz dedi.

Sarp ve Mert ölecekler mi?

Sarp yusuf müdürün cenazesine gitti uzaktan izledi. Celal’in adamı Davut, Sarp’ı yakaladı, Celal’e götürdüler. Mert ve Sarp her şeyi planlayarak Celal’i konuşturmak istediler, Mert de Sarp’ın yanına gidecekken Kudret’in adamları Mert’i yakaladı, Sarp ve Mert’in planı bozuldu. Sonra Kudret Celal’i aradı ve Mert’in kafasına senin mahallende sıkacağım ya da sen gelirsin ikimizden birisi yarın olmayacak dedi. Celal, Davut’a sık Sarp’ın kafasına yanıma geldiğinde sarp arabanın el frenini çekti ve kaza yaptırdı, oradan kurtulup sonrada bir arabayı durdurarak oradan kaçtı. Kudret Mert’i mezarlığa götürdü, Celal mezarlığa geldi, Sarp da mezarlığa gitti. Celal Alyanak’ı aradı, sana beyaz sayfa açacağım seni en iyi adamım yapacağım dedi. bunun üzerine Alyanak bütün ekibini toplayarak geri çekildi. Kudret’te yalnız kaldı. Kudret vuruldu, fakat eğer ben ölürsem Mert’i de yanımda götüreceğim dedi. O sırada Sarp geldi, Kudrete silahını at buradan gidelim, çünkü Mert benim kardeşim dedi. planlarını söyleyince kudret onları serbest bıraktı. Kudret, Sarp ve Mert’e işte buna ölünür dedi ve Celal ile Kudret birbirlerine ateş açtılar, Kudret orada kızın Nermin’in mezarlarının üstüne yatarak öldü.

 

İçerde 36. Bölüm dizi kıyafetleri burada

İçerde 37. Bölüm dizi kıyafetleri burada olacak,

İçerde 37. Bölüm dizi özeti burada olacak,

İçerde 37. Bölüm fragmanı burada olacak.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
blank