İçerde 38. bölüm özeti, Celal tutuklandı mı? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

İçerde 38. bölüm özeti, Celal tutuklandı mı? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

İçerde 38. bölüm özeti, Celal tutuklandı mı?

Bu haber 13 Haziran 2017 - 0:09 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi.

Mustafa babasından kaçtı mı?

Celal mert ve Sarp’ı ve Füsun anneyi sarılırken görünce bütün adamlarını topladı ve yanına çağırdı. Fakat o sırada polisler gelince sarp ve Mert’e saldırmadılar. Yeşim oğlu Mustafa’yı aradı fakat celal onunla konuşturmadı. sonrada celal mustafa ile konuşup annesini unutmasını söyledi fakat mert Mustafa’yla konuşup anneni kurtarıcam yalnız aramızda kalacak diye söyledi.

Celal tutuklandı mı?

Yeşim oğlu Mustafa’yı kurtarabilmek için Sarp otele çağırdı, ve Sarp’ı Celal’e teslim etti. Mert’te Mustafa’yı kaçırırken celal onu yakaladı ve umut diye seslendi. Mert ve Sarp’ı celal yakaladığı bağladılar, sonra Mert ve Sarp gülerek konuşmaya başladı. Ne olduğunu anlayamayan celal bir anda oğlu Mustafa’nın Sarp ve Mert’in elinde olduğunu anlayınca evi arattırdı. Mustafa eve döndükten hemen sonra tekrar kaçarak arabaya bindi ve oradan ayrıldı. Sonrada Füsun’un kaçırttırmak isteyince evlerine adam gönderdi fakat Füsun’u ve diğerlerini evde bulamadı. Mert’in üzerine alıcı sinyal yerleştirerek davutu peşinden gönderdi fakat mert sinyali bir fabrikanın içerisine bıraktı. filmin sonunda celal polisler tarafından tutuklandı.

İçerde 38. bölüm kıyafetleri burada,

İçerde 39. bölüm kıyafetleri burada olacak,

İçerde 39. bölüm fragmanı burada olacak,

İçerde 39. bölüm özeti burada olacak

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x