İçerde dizisi 37. bölüm özeti, Mert Umut annesiyle kavuştu mu? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

İçerde dizisi 37. bölüm özeti, Mert Umut annesiyle kavuştu mu? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

İçerde dizisi 37. bölüm özeti, Mert Umut annesiyle kavuştu mu?

Bu haber 05 Haziran 2017 - 23:46 'de eklendi ve 13 kez görüntülendi.

Eylem öldü mü?

Mert kurtuldu, Davut Sarp’ın peşine düştü. Davut Sarp’ın yerini buldu ve celal ile adamları Sarp’ın yerine gittiler. Mert’in yardımlarıyla oradan Sarp ve Coşkun kurtuldular.  Medyada Sarp’ın polis olduğu ve Yusuf müdürün öldürülmesinde Celal ve Mert’in parmağının olacağını yazan Eylem hakkında, Celal Davut’a Eylem’i öldürmesi için emir verdi. Davut bir paketin içerisine alıcı yerleştirerek Eylem’in çalıştığı işyerine gönderdi, sonrada Eylem’i bir mail ile Sarp’ın suçsuzluğu ile ilgili bir paket gönderdiğini yazdı. Eylem bu paketi merak edip paketin eve gönderilmesini istedi. Yeşim oğlu mustafa ile daha güvenli bir yere gitmek isteyince, Celal Yeşim’e kapıyı gösterdi. Davut Eylem’in yerini buldu. Davut Eylem’i ve Sarp’ın annesine uğrayacakken Sarp içeriye girdi ve davut kaçtı. Davut, Celal ile konuştu, konuşurken son dakika Sarp’ın gelip ailesini kurtardığını söyledi. Ama Eylem’i kurtarmak için Mert’in Sarp’a haber uçurduğunu Celal anladı. Yeşim oğlu Mustafa’yı aldı ve kaçma planları yaptı, fakat kaçamadı. Celal eve gelince mustafa baba ben de gitmek istiyorum deyince, Celal Yeşim’e tokat attı ve evden kovup adamlarıyla dışarıya gönderdi.

Sarp polis mi? 
organize işler müdürü feridun müdürü arayıp Sarp’ın polis olup olmadığını sordu, Feridun müdürde bütün bilgilerin sistemde olduğunu ve polis olduğunu söyledi. eğer ki sistemde bilgiler yoksa ben de dosya var geldiğimde size iletirim dedi. sistemden kayıtların nasıl silindiğine anlamak için araştırma başlattıınca organize işler müdürü Gökhan suçunu itiraf etti ve kaydı kendini sildiğini söyledi. böylelikle Sarp’ın polis olduğu anlaşıldı.

Mert annesiyle kavuştu mu? 

Mert yani umut annesini ve ailesini görmek için Sarp’ın ailesini yeni getirdiği evin oraya geldi. Sarp hemen Mert’i ikna etmek için dışarıya çıktım, füsun anne de dışarıya çıktı. Sarp ve Mert’in birbirleriyle konuşurken Sarp’ın Mert’e Umut demesini duyan Füsun anne, hemen sen Mert’e Umut mu dedin diyerek gerçekleri anladı. Füsun anne, Sarp ve Umut birbirlerine sarıldılar. Fakat bu buluşmayı Celal gördü.

Bir sonraki bölümde Celal Mert’e ne yapacak? Füsun anne Mert’i gönderecek mi? burada özette olacak

İçerde 37. bölüm dizi kıyafetleri  burada

İçerde 38. bölüm dizi kıyafetleri burada olacak,

İçerde 38. bölüm dizi fragmanı burada olacak,

İçerde 38. bölüm dizi özeti burada olacak

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x