Kara Sevda 72. bölüm özeti, Emir tutuklandı mı? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Kara Sevda 72. bölüm özeti, Emir tutuklandı mı? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Kara Sevda 72. bölüm özeti, Emir tutuklandı mı?

Bu haber 07 Haziran 2017 - 23:59 'de eklendi ve 54 kez görüntülendi.

Emir, Kemal’i öldürttü mü?

Nihan ve Kemal düğünden sonra yolda hayal çekip evlerine geldiler. Emir bebeklerinin öldüğünü Zeynep’e söyledi, Zeynep Emir’e sen katilsin dedi. Tetikçi Emir’in adamını tuttukları yerden kurtardı. Emir’in adamları Nihan ve Kemal’i yakaladılar fakat Ayhan’ın adamları hemen kurtardılar ve Emir’in adamı 2 gün sonra kendisini Emir’in tuttuğunu söyledi. Emir Fehime hanımı hastaneye gönderdi, Zeynep’in annesi Zeynep’i görmeye hastaneye geldi.

Emir tutklandı mı?

Emir Kozcuoğlu’na polis tarafından tutuklama kararı çıktı fakat Emir, Nihan ve Kemal’in evine girip Deniz’i sevmek için başka bir plan yaptı. Sonra Emir hastaneden Zeynep’i kaçırdı, fakat Zeynep telefonunu açık tutarak bütün bilgilerin abisine ve polise ulaşmasını sağladı. Zeynep tekneye binmedi, Emir’de tekneye binip oradan başka bir tekne değiştirip yurtdışına kaçtı.

Zeynep ve Deniz’e ne oldu?

Nihan ve Kemal balayı yaptılar balayı yapmaları için Ayhan ve zehir bir araba hediye ettiler. Balayı dönüşlerinde hep birlikte iftar yaptılar ve mahkeme tarafından Deniz’in babası olarak Kemal kabul edildi. Her şeye rağmen Emir yurtdışına kaçmadı. Kemal ve Nihan sinemaya gittiler bu arada Emir, Kemal ve Nihan’ın evlerine geldi. Bir kamerayla sinema salonuna bağlandı. Hemen ardından Zeynep’i ve Deniz’i kaçırdı.

Bir sonraki bölümde neler olacağı yine burada özette olacak.

 

Kara Sevda 72. bölüm kıyafetleri burada

Kara Sevda 73. bölüm kıyafetleri burada olacak

Kara Sevda 73. bölüm özeti burada olacak

Kara Sevda 73. bölüm fragmanı burada olacak

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x