Mersin Altın Çilek Ödülleri Bir Zamanlar Çukur Ova - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Mersin Altın Çilek Ödülleri Bir Zamanlar Çukur Ova - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Mersin Altın Çilek Ödülleri Bir Zamanlar Çukur Ova

Bu haber 17 Eylül 2020 - 16:33 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

‘BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’ SEZONA 6 ÖDÜLLE BAŞLADI
Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, üçüncü sezonuna 1. Mersin Altın Çilek Ödülleri’nde kazandığı altı ödülle başladı.

Saygın Medya’nın organize ettiği, Divan Mersin ana sponsorluğunda bu yıl ilki gerçekleştirilen Mersin Altın Çilek Ödülleri’ne ‘Bir Zamanlar Çukurova’ oyuncuları ve ekibi damga vurdu. Organizasyona BZÇ ekibinden yönetmen Murat Saraçoğlu’nun yanı sıra oyuncular Murat Ünalmış, Selin Yeninci ve Aras Şenol katıldı. 

Törende; Yılın Erkek Oyuncusu (Murat Ünalmış), Yılın Yardımcı Erkek Oyuncusu (Bülent Polat), Yılın Yardımcı Kadın Oyuncusu (Selin Yeninci), Yılın Çıkış Yapan Oyuncusu (Aras Şenol), Yılın Yönetmeni (Murat Saraçoğlu) ve Yılın Dizisi ödülleri olmak üzere toplam 6 ödül alan ‘Bir Zamanlar Çukurova’, bu akşam (17 Eylül Perşembe) başlayacak yeni sezon öncesinde adeta gövde gösterisi yaptı.

Üçüncü sezonuna ödül coşkusu ile giren ‘Bir Zamanlar Çukurova’ ilk iki sezonunda ise toplam 24 ödül kazanmıştı.

 https://www.youtube.com/channel/UCdWD3k5SQUGXpHDkioiTFCwhttps://www.instagram.com/bzcdizi/https://twitter.com/bzcdizihttps://www.facebook.com/bzcatvdizi

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x