Mucize Doktor Ali 2. Bölümde yine Mucizelere İmza Atacak- Doktor Ferman Neden Aliyi Sevmiyor. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Mucize Doktor Ali 2. Bölümde yine Mucizelere İmza Atacak- Doktor Ferman Neden Aliyi Sevmiyor. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Mucize Doktor Ali 2. Bölümde yine Mucizelere İmza Atacak- Doktor Ferman Neden Aliyi Sevmiyor.

Bu haber 17 Eylül 2019 - 23:11 'de eklendi ve 386 kez görüntülendi.

Mucize Doktor 1. Bölüm ile reytingleri alt üst etmiş ve yeni dizilerin içinde en beğenileni olmuştu. 19 Eylül Perşembe günü Mucize Doktor 2. Bölüm ile ekranlara gelecek ve 1. bölümden daha eğlenceli ve duygusal sahneleri göreceğiz. Ali vefa doktor Ferman ile bir çok kez karşı karşıya gelecek ve Doktor Ferman tarafından geri plana atılacak ama yinede Hastanede Otizmli doktor olarak başarılara imza atacak.

Mucize Doktor 2. Bölüm 19 Eylül Perşembe Günü Saat Kaçta. Mucize Doktor 2. Fragman

Mucize Doktor 19 Eylül perşembe günü 1. Bölümün Tekrar 12:15 de ekranlara gelecek Yeni bölümü yani 2. Bölümü ise Saat 20:00 da yine birinci bölümün özetinden sonra yayınlanacak. Ali Vefa hastaları hem delirtecek hem sevindirecek. Bir hastasına direk Olarak Sende kötü huylu tümör var diyecek ardından Hastanın ben ölecekmiyim sorusuna ise Evet Cevabı verecek. Her fırsatta Ali’ye karşı olan Ferman ise hastalar ile böyle konuşulmaz diye Doktor Ali’ye yine fırçayı kayacak.

Doktor Ferman Neden Ali Vefa yani Mucize Doktoru Sevmiyor.

Mucize Doktorun 2. Bölümünde Adil Hoca Doktor fermana şöyle sorar -Aliye bu kadar karşı olmanın arkasında benim bilmediğim başka bir şey mi var. Ferman ise bu soru karşısında duraklar. Bakalım Mucize doktor’da bilinmeyenler nasıl ortaya çıkacak.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x