Müge Anlı Asım Bayram Antalya Aramalar Devam Ediyor. Asım bayram Bulundu mu? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Müge Anlı Asım Bayram Antalya Aramalar Devam Ediyor. Asım bayram Bulundu mu? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Müge Anlı Asım Bayram Antalya Aramalar Devam Ediyor. Asım bayram Bulundu mu?

Bu haber 11 Mart 2019 - 10:50 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

Müge Anlı Tatlı Sert Atv 82 yaşındaki Asım Bayram’ı arıyor. 82 Yaşındaki Asım Bayram’ın başına ne geldi. Polis,Antalya Döşemealtı’ndaki Ekşili göletini arıyor.

Asım Bayram cinayeti Ferluga hanım’ın itirafları ile yol almaya devam ediyor. 22 Ocak 2019 dan beri kayıp olan Asım BAYRAM canlı yayına gelen bir haberden ihbardan sonra cinayet soruşturmasına dönmüş ve o şekilde incelemeye devam etmişti. 82 Yaşındaki Asım Bayramın beraber yaşadığı Ferluga hanım hakkında Müge Anlı programına gelen ihbarlar ve telefonlardan sonra Emlakçı Murat’dan gözleri Ferluga hanıma çevirmişti.

Antalya Döşemealtı Ekşili Göleti

“Döşemealtı, 2008 yılında kurulan Antalya ilinin merkez ilçelerinden biridir. Antalya’nın kuzeyinde yer alır. El dokuması halılarıyla ünlüdür. Nüfusu 58.250’dir. 35 mahallesi vardır.”

Ekşili Göleti yanında Polis toprağa gömülü bir poşet buldu ve Poşet’in içinde canlıya ait bir bulgular buldu ve dikkatle çıkarmaya çalışıyor. Tabi Buy poşette Asım Bayram olduğu kesin değil.

Asım beyin evinden 2 kişi çuvalla çıktı iddiası sonrası polis aramayı bu yöne doğru ilerletmişti. 11 Mart 2019 ‘da ise Antalya ,Ekşili göletinde Asım Bayram’dan izler aranıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x