Müge Anlı Mahmut Aykurt Kardeşi Burhan Aykurt’un Kaybolması ile İlgili neler Söyledi.

Burhan AYKURT Aylardır kayıp. 8 Aydır kayıp olan Burhan AYKURT ile ilgili bu güne kadar hiç bir gelişme olmamışken Müge Anlıya çıkıp Kardeşi hakkında kimsenin inanmadığı açıklamalar yaptı.

Mahmut AYKURT’a babası bile inanmadı.


Mahmut AYKURT aracı ile giderken sarı bir aracın önünü kesdiği ve kardeşi Burhan AYKURT hakkında kardeşini iki kişi dövüp gasp ettiler ve öldürüp bir yere attılar demiş. Ama ne hikmetse aylardır kayıp olan kardeşi hakkında bu bilgileri veren kişiye sen kimsin diye soru bile sormamış. Mahmut AYKURT birilerini mi koruyor yoksa kendini mi koruyor. Bu açıklamları yapıp şüpheleri başka yere mi çekmeye çalışıyor.

Mahmut AYKURT Müge Anlı’da Neden Yalan Söylüyor.

Müge Anlı sana gelen kişi hakkında emniyete gittinmi diye Mahmut AYKURT’a soruyor ama Mahmut AYKURT yine kimsenin inanamayacağı şeyler söylüyor.
Mahmut AYKURT : Ben bu olaydan sonra savcıya gittim ama bana burası kayıp bürosu değil demiş ve daha sonrada adli tatil diye bakmamışlar.

Mahmut ve Burhan AYKURT’un kuzeni canlı yayında neler söyled.

Mahmut AYKURT canlı yayında yaptığı bu açıklamalarının ardında Kızeni Muzaffer AYKURT telefon ile bağlanıp Mahmut size Burhan’ın attığı mesajı söyledi mi dedi ama Müge Anlı hayır bize öyle bir şey söyleme dedi ama Mahmut AYKURT Kuzenine bastıra bastıra ben Müge Anlı ve Ekibine soyledima ma ilgilenmediler diye yalan söylemiş.

Burhan AYKURT ‘un iş arkadaşı Özer bey Müge Anlı’da canlı yayına konuşup Burhan AYKURT abisi için bankadan 10-15 TL kredi çekip Mahmut AYKURT ‘a  vermiş. Müge Anlı ise bu konu üzerine 15 bin TL çekip size vermiş daha sonra 25 bin TL çekmiş ortadan kaybolmuş neden sizden 15 Bin TL sizden alacağı varken gidip bankadan yeni kredi çekmiş. Bakalım bu Mahmut AYKURT’tan daha neler çıkacak.

Burhan AYKURT Öldürüldü mü Kaçırıldı mı ? 8-9 aydır kayıp olan Burhan AYKURT’u Abisi Mahmut AYKURT mu Öldürdü ortadan kaybetti . Müge Anlı 16 Eylül İzle

0 0 vote
Makale Derecelendirmesi

YORUM ALANI

Yorum Yok
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments