Neslihan'ın güzelliği, annesinin memleketinden geliyormuşDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "url" : "https://www.dizimedya.com/neslihanin-guzelligi-annesinin-memleketinden-geliyormus/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://www.dizimedya.com/wp-content/uploads/2019/09/dizimedya-logo-ust1.png" } } }Neslihan'ın güzelliği, annesinin memleketinden geliyormuş
SON DAKİKA

Neslihan’ın güzelliği, annesinin memleketinden geliyormuş

Bu haber 29 Mayıs 2017 - 18:26 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Meslektaşı Kadir Doğulu ile evli olan oyuncu Neslihan Atagül İstanbul’da doğdu. Güzel oyuncunun annesi Beyaz Rus çıktı. Atagül’ün güzelliğinin genlerinden kaynaklandığı da böylece kanıtlanmış oldu.

AMİNE GÜLŞE’NİN BABASI IRAKLI

Öteki bir güzelimiz de Amine Gülşe. Türkiye güzeli seçilen Gülşe, Iraklı bir baba ile Türk bir annenin kızı. Hollanda’da doğup büyüdü. Üç yıldır oyunculuk yapıyor. Gülşe futbolcu Mesut Özil’le nişanlı.
blank
BİR DIĞER MELEZ HOŞ SELMA ERGEÇ

Bir diğer melez hoş oyuncu Selma Ergeç Almanya- Hamburg doğumlu. Babası Türk bir doktor, annesi Alman bir hemşire. Ergeç Can Yayınları sahibi Can Öz ile evli ve bir çocuk annesi.

blank

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Neslihan’ın güzelliği, annesinin memleketinden geliyormuş0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x