Netflix’de  Yayınlanan Türk Dizilerine Love 101 de katılıyor. Love 101 Oyuncuları

Netflix için  yeni bir  Türk dizisi  Love 101  çekimlerine başlandı. Dünyanın en ünlü dizi kanalı olan Netflix  Türkiye’de bir çok abonesi  olan platformların başını çekiyor. Şu sıralar yeni çekimlerine başlanan dizi olan “Love 101” Netfilix’de yayınlanacak. Bir çok genç Oyuncunun Kadrosunda olacağını duyuran Dizi yapımcısı bir değişiklik olmasa dizinin adının  Love 101 olacağını duyurdu.

[lwptoc]

Love 101’de çukur dizisindeki Celasun karakterini canlandıran oyuncu  Kubilay Aka ,Mert Yazıcıoğlu ve Alina Boz yer alacakmış biz öyle duyduk.  Netflix’de 3. Türk dizisi olacak olan Love 101 ne zaman yayınlanacak şu kesin bir bilgi yok.

Love 101 Netflix Türk dizisinin Konusu ne?

Konusu 1990 yıllarında İstanbul’da bir hikaye olacak. Beş  liseli gencin 1990 yılında  İstanbul’daki hayat hikayesini anlatacak.  Bakalım 130 Ülkede bir çok izleyicisi olan Netflix  Love 101 ile diğer dizilerdeki başarısını yakalayabilecek mi ?

Love 101 Dizi Oyuncusu Mert Yazıcıoğlu Kimdir ?

10 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da doğan Mert Yazıcıoğlu, aslen Denizli’li Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Litre Gözyaşı adlı dizide Mahir karakterine hayat veren Mert Yazıcıoğlu, 1.77 metre boyunda, 69 kilo ve Boğa Burcudur

Love 101 Dizisi hangi Kanalda ?

İnternet Dizi Platformu Olan Netflix’de Yayınlanacak.

Love 101 Dizi Yonetmeni ve Senaristi Kim?

Yönetmen : Ahmet Katıksız . Senarist Meriç Acemi.

Love 101 Netflix’de Ne zaman Yayınlanacak.

Henüz Net Tarihi kesinleşmedi.

0 0 vote
Makale Derecelendirmesi

YORUM ALANI

Yorum Yok
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments