Rus kadınları ne tarz erkeklerden hoşlanıyor?Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

23 Aralık 2021 - 18:08

Rus kadınları ne tarz erkeklerden hoşlanıyor?

Son Güncelleme :

13 Haziran 2017 - 19:55

1

Güzellikleri bütün dünyada nam salan Rus kadınlarının ne tarz erkeklerden hoşlandığı merak konusu. Bu konuyla ilgili soru işaretlerini onarmak isteyen RBTH, psikolog ve terapistlerle konuştu. Uzmanlar, Rus kadınlarının erkeklerde neleri sevip, neleri sevmediğini anlattı.  

2

Erkeklerin kadınlar dek ayna önünde zaman geçirmesi Rus kadınları için öyle tercih edilen bir şey yok. Karoser losyonu kullanıp, manikür salonlarında zaman geçirmekten çekinmeyen erkekler onlar için kararsızlık uyandırıcı. Özet Olarak fazla çirkin olmaması ve biraz maço olması durumunda işler yolunda.

3 blank

 Pskikolog Yelena Kalen "Görünüş daha eksik kayda değer. Fitness sektöründe özendirme edilenin aksine, ceset geliştiriciler kadınların tercih ettiği tipler yok" ifadelerini kullandı.

4 blank

Terapist Vladislav Çubarov’a göre de 1990’lı ve 2000’li yıllarda feminist görüşlerin yükselişte olduğu Rusya’da, günümüz kadınları, erkeklerin saygısızlığı ve cinsiyetçi şakalarından şikâyet etse de eşitlikten yanlamasına değiller. Yalnızca geleneksel yaklaşımları sürdürürken kendileri için azıcık daha fazlasını istiyorlar.  

5 blank

Söz gelimi bir erkeğin bir kadının paltosunu giymesine destek etmesi ve kapıyı önden açması gibi davranışlar…  

6 blank

Rus kadınlarının genelde kendilerini bir hayranlık unsuru olarak gördüğünü gösteren Çubarov, kadınların erkeklerden kayıtsız şartsız koşulsuz onlara hayran olmasını istediğini de söyledi.  

7 blank

Psikolog Kalen, Rus kadınları için bir erkeğin cüzdanının doluluğunun yok, gelecekteki hedeflerinin manâlı olduğunu söyledi.  

8 blank

Kalen "Bir erkeğin fiziksel durumu, güncel dönem için değil, gelecek için önemli. Daha da önemli olansa para kazanma isteği olması ve kazandığı parayı bilgece harcayabilmesi" dedi.  

9 blank

Rus kadınlarının hoşlanmadığı bir erkek tipi de çok konuşanlar. Bu stil erkekler ilk birkaç görüşmede cazibeli gelebilir ancak bu bir zaman daha sonra kadının "Ne vakit yardımsever bir iş yapacak? Sürekli konuşurken bir şeyler gerçekleştirmek için enerjiyi nasıl bulacak?" gibi soruları düşünmeye başlamasına yol açıyor.  

10 blank

Onlara tarafından sohbet etmek için kız arkadaşlar, meslek arkadaşları ve Facebook; erkeklerse daha önemli şeyler için var.  

11 blank

12 blank

13 blank

14 blank

15 blank

16 blank

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Rus kadınları ne tarz erkeklerden hoşlanıyor?

blank