Sabri transfer olacağı kulübe karar verdiDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "url" : "https://www.dizimedya.com/sabri-transfer-olacagi-kulube-karar-verdi/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://www.dizimedya.com/wp-content/uploads/2019/09/dizimedya-logo-ust1.png" } } }Sabri transfer olacağı kulübe karar verdi
SON DAKİKA

Sabri transfer olacağı kulübe karar verdi

Bu haber 17 Haziran 2017 - 15:05 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.

Süper Lig’e yükselerek bütün Türkiye’nin dikkatini çeken Göztepe, transferde flaş isimlere kanca atmaya devam ediyor.

Sağ bek pozisyonu için Fenerbahçe’den İsmail Köybaşı’nı listesine bölge Göz-Göz, bu defa sürpriz bir isme teklif götürdü.

SABRİ DE İZMİR’İ İSTİYOR

Göz-Göz’ün yeni sağ adayı ise geçtiğimiz günlerde Galatasaray’dan ayrılan Sabri Sarıoğlu oldu. İsmi Galatasaray ile özdeşleşen ve sarı-kırmızılı taraftarların ‘Sabri Reyiz’ lakabını taktığı 32 yaşındaki meşhur sağ bek oyuncusuna idare öneri iletti.

Fotomaç’ın haberine tarafından; sarı-kırmızılı takım açık havada Kayseri ve Bursaspor’un da önemli olarak ilgilendiği Sabri’nin ise tercihinin İzmir’den yanlamasına olduğu öğrenildi.

Göztepe yönetimi Sabri ile görüşme gerçekleştirirken taraflar aralarında anlaşmanın an meselesi olduğu belirtildi.

Kaynak: Sporvadisi.com Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Sabri transfer olacağı kulübe karar verdi0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x