Seda Sayan Yemekteyiz 16 Eylül -20 Eylül Yarışmacıları Bakalım Bu Hafta Kim Birinci. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Seda Sayan Yemekteyiz 16 Eylül -20 Eylül Yarışmacıları Bakalım Bu Hafta Kim Birinci. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Seda Sayan Yemekteyiz 16 Eylül -20 Eylül Yarışmacıları Bakalım Bu Hafta Kim Birinci.

Bu haber 17 Eylül 2019 - 9:31 'de eklendi ve 114 kez görüntülendi.

16 Eylül 2019 ve 20 Eylül 2019 Cuma finalde kim kaç puan aldı hangi yarışmacıya Seda Sayan Kaç Puan verdi ve 20 Eylül Yemekteyiz kim Kaç puan alarak yarışmada kaçıncı Oldu. Batuhan Büyükdere 19 Eylül Kaç Puan Aldı. 17 Eylül Yemekteyiz Yarışmacısı Kaç Puan aldı. 18 -19-20 Eylül Yarışmacıları Menüleri ve Punları güncellenerek girilecek.

Seda Sayan ile Yemekteyiz 16 Eylül 2019 Pazartesi Kırklareli’de eğlenceli yarışmacı ile eğlenceli bir gün izletti. 16 Eylül Yemekteyiz 1. Gün Yarışmacısı Hatice Karakuş gülüşü ile Adile Naşit’i hatırlattı.

16 Eylül 2019 Pazartesi Seda Sayan ile Yemekteyiz Yarışmacısı Hatice KARAKUŞ.

yemekteyiz hatice karakus

Hatice Karakuş doğma büyüme Kırklarelili Hatice Hanım Evli ve üç (3) Çocuk annesi. Temizlik görevlisi olarak çalışıyor. Hatice Hanım Rakiplerinden Aldığı Puan = Süheyla Hanım- 4 Emine Hanım – 4 Batuhan -3 Güllüşah -1 Puan verdi ve Toplam 12 Puan ile Gününü geçirmiş oldu.

17 Eylül 2019 Salı Yemekteyiz yarışmacısı Süheyla ÜLKER Yemekteyiz’in 2. gün yarışmacısı.

suheyla ulker-yemekteyiz

Süheyla Ülker Oda Kırklarelinde yaşıyor evli ve iki (2) Çocuk annesi.Haftanın ikinci gün yarışmacısı olan Süheyla Hanım bazı yemek yarışmalarında dereceleri var mış. Bakalım Son derece iddialı olan Süheyla Ülker hanım Yemekteyiz de neler yapacak kaç puan alacak. Süheyla Hanım Toplam 7 Puan Aldı – Hatice Hanım 2 Batuhan bey 2 Emine Hanım 2 ve Güllüşah hanım 1 Verdi

Yemekteyiz 18 Eylül Çarşamba 3. Gün Yarışmacısı Emine SEZER ( Süslü Emine)

Haftanın 3. günü yani 18 Eylül 2019 Çarşamba günü Yemekteyizin Kırklarelindeki yarışmacısı Süslü Emine ,Emine SEZER nasıl bir menü yapacak ve kaç puan alacak. En süslü ve en şık masayı yapacağından emin olan Emine hanım 3. gün.

Yemekteyiz 19 Eylül Perşembe Batuhan BÜYÜKDERE 4. Gün yarışmacısı.

Haftanın 4. günü yarışmacısı Batuhan BÜYÜKDERE serbest meslek / Yemekteyiz Batuhan Kırklarelinde yaşıyor . Batuhan BÜYÜKDERE EŞi Arzu BÜYÜKDERE ile boş vakitlerini gezerek değerlendiriyor.

Yemekteyiz 20 Eylül Haftanın Finalindeki yarışmacı Güllüşah ÇETİNKAYA .

Yemekteyiz Seda Sayan haftanıns on günü finalde Aşçı bir yarışma ile giriyor. Güllüşah ÇETİNKAYA. Güllüşah Hanım 56 Yaşında ve Kırklarelinde yaşıyor.

20 Eylül 2019 Yemekteyiz Finalde Kim Birinci Oldu Çok Merak ediyorsunuz Bakalım Kim Birinci Olacak . Batuhan Büyükdere kaç Puan Aldı Seda Sayan Kaç Puan verdi.. Yemekteyiz Süslü Emine kaç Puan Aldı.  Yemekteyiz Güllüşah Çetinkaya Puan. Yemekteyiz Süheyla Ülker kaç Puan aldı ve Yemekteyiz Hatice Karakuş Seda Sayandan kaç puan aldı. 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x