Selin'in Demir'e Söylediği Vedat Yalanı Her Yerde Sen 9. Bölüm - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Selin'in Demir'e Söylediği Vedat Yalanı Her Yerde Sen 9. Bölüm - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Selin’in Demir’e Söylediği Vedat Yalanı Her Yerde Sen 9. Bölüm

Bu haber 05 Ağustos 2019 - 23:11 'de eklendi ve 125 kez görüntülendi.

Her Yerde Sen 9. Bölüm’de yine aşk ,ihtiras, ve heyecan dorukta. Selin ve Demir izleyicilerinin fark ettiği gibi kendileri de fark etse bir birlerinden hoşlandıklarını ve bunun aşka dönüştüğünü dizi hemen biter gibi. Gerçi Erkenci Kuş final yaptı yerine kışa devam edecek bir yaz dizisi lazım bakalım Her Yerde Sen bu işi başarıp kış sezonun da devam edebilecek mi?

Selin’ in bu sefer söylediği yalan farkına varmadan Demir’de büyük yara açar. Selin , Vedat‘ın yanına gittiğinde kendini Merve diye tanıtır. Vedat ise yanına Selin’in geldiğini bilmeden Merve’den hoşlanır ve bulutların üzerinde uçarcasına Demir’e açılır ve Merve’den hoşlandığını anlatır. Daha sonra Selin , Demir’e Vedat’ın yanına Merve’nin değilde kendisinin gittiğini söyler Demir ise Vedat’ın hislerini bildiği için Arkadaşımın aşkısın şarkısı moduna girer ve Selin’e çok sinirlenir.Neyse Burayı neden yazdım sizde izlediniz. Şimdi 9. Bölüm’de neler olacak yada neler olabilir onların üzerine kafa yoralım.

Her Yerse Sen 9. Bölüm’de 8. Selin ile Demir’in kendileri ile imtihanı Alara ve Burak’ın bu işte oynadıkları oyun bakalım diziyi nereye götürecek. Her Yerde Sen 9. Bölüm fragmanında Selin , Alara ve Demir’in Paris’e gidecekleri için Demir’e bağırır ve Arkadaşları ile konuşur Arkadaşları Selin ile Burak arasında bir şeyler mi var derken Demir’in gidişine üzülen Selin’e pek anlam veremezler.

9. Bölüm fragmanında Selin ve Demir sarmaş dolaş görünüyor artık bu görüntü hayal mi Demir gerçekten Alara ile Paris’e gitti mi ? Selin mi Demir mi hangisi açılacak aşklarını söyleyecek derken fragmana aldanıp yine ters köşeye yatan olmayalım. Her Yerde Sen 9. Bölüm İzle diyoruz ama tabiki sayfamızda değil bu LİNKTEN izleyebilirsiniz.

 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x