Semra Mehmet Ali Dilara ve Can Dursun Arabayı Kazanan Kim - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Semra Mehmet Ali Dilara ve Can Dursun Arabayı Kazanan Kim - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Semra Mehmet Ali Dilara ve Can Dursun Arabayı Kazanan Kim

Bu haber 03 Temmuz 2019 - 23:34 'de eklendi ve 143 kez görüntülendi.

Yaparsın Aşkım 3 Temmuz finale kalan iki çift araba için basket attılar. Finale kalan çiftler Dilara ve Can Dursun birde Karadenizli çift olan Mehmet Ali ve Semra oldu. İlk elenen çift Zeynep ,Murat çifti olurken ikinci elenen çift ise Mariam ve Gürsel oldu.

3 Temmuz Yaparsın Aşkım 2019 finalinde Basket atışı yapan Çiftler arasında hangi çift arabayı kazanacak. Erkekler ve Kadınlar ayrı ayrı olarak setlerde basket atışı yapan çiftlerden hangisi 3 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım da arabayı kazanan çift olacak.

3 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım Acı Biber  yarışı iki çifti eledi Mariam ve Gürsel Birde Zeynep ve Murat Acı Biber yeme yarışında elendiler. Finale Kalan çift ise Basket toplarını potadan geçirmeye çalışarak arabayı kazanmak için kıyasıya yarıştı.

İlk Seti Dilara ,Semra’yı  5-0 yenerek kazandı . Can Dursun ve Mehmet Ali den sonra bakalım arabayı kazanan çift hangisi olacak.

3 Temmuz 2019 Arabayı Kazanan çift Dilara ve Can Dursun Oldu

 

 

 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x