Seni Kimler Aldı 4. Bölüm özeti, Barışın babası kim? Cahide gerçekleri söyleyecek mi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Seni Kimler Aldı 4. Bölüm özeti, Barışın babası kim? Cahide gerçekleri söyleyecek mi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Seni Kimler Aldı 4. Bölüm özeti, Barışın babası kim? Cahide gerçekleri söyleyecek mi?

Bu haber 22 Mayıs 2017 - 6:01 'de eklendi ve 26 kez görüntülendi.

çamay konağında neden kan testi yapıldı? 
Doktor hasan bey, Leman hanıma doktor hikmet beye dosyaları devrederken barışın Suat Bey’in oğlu olmasının tıbben mümkün olmayacağını fark etmiş olduğunu söyledi. Zehra dünyayı Barışın tersine çevirmesini belki o zaman af edebileceğini söyledi. Barış Zehrayı öperken de Mehmet gördü. tam saldıracakken Barış kurtuldu. Leman hanım barış için babalık testinin yapılmasını ve kesin sonuçları kendisine gönderilmesini istedi. Bu duruma Leman hanım çok üzüldüğünü adeta yıkıldı.

Cahide’ye gelen sırrını biliyorum mektubunu kim gönderdi?

Barış Mehmet’e ablasını sevdiğini söyledi. Mehmet ablası ile konuştu. Mehmet ablasına parçalanmış aile en iyi sen bilirsin abla biz annemden ayrı mı büyüyelim dedi. buna değer mi dedi Zehra da deymez dedi. Ceren, Gözde’yi neler çektiğini anlayabileceği bir yer olan kendi mezarlığına götürdü. gözdeye işine karışmamasını söyledi, çünkü beni anlamıyorsun dedi. Ya benim yanımda ol ya da al biletini git dedi. Zehra Barış’a, Barış ailem zarar görecek ben mutlu olacağım diye onların mutsuz olmasını istemiyorum dedi. Defterimiz hiç açılmamak üzere kapandı dedi. Cahide hizmetçileri ne bir yanda oğlum bir yanda Leman hanım sıkışıp kaldım, benim sırrımı ikimizden başka kim biliyor olabilir dedi.

çamay konağında DNA testi… 

Suat bey eski doktorlarının Hasan beyi kovduğunu bundan sonra hikmet Bey’in kendileri ile ilgileneceğimi bu yüzden kan testi yapıp dosyalarını yeniden açtıklarını söyledi. Ve ailede herkes kan testi yaptırdı.

 

Leman hanım nereye gitti? Şirketin başına kimi geçirdi? Cahide, Zeynep’in yerini öğrenecek mi? 

Leman hanım sarmaşık mahallesinde cemile hanıma gitti. bunuda hizmetçi Cahideye hemen söyledi leman hanım kardeşinizin yanında gitmiş dedi. leman hanım, Cemile’ye Cahide’nin Suattan önce görüştüğüm birisi var mıydı bunu sordu. Cahide’nin kardeşi Suat beyden başka hiç kimseyi gözünün görmediğini söyledi.Bu sırada Cahide’nin arkadaşı saklı bulunduğu yerden kurtuldu. Fakat o sırada Ceren’in yardımcısı tarafından yakalandı. leman hanım şirketin başına barışı geçirmekten vazgeçti. Cahide’nin arkadaşı Banu cahide iyi bir ormana çağırdı ve istediği 100.000 TL’yi getirmesini söyledi cahide de oraya gitti. Banu ile görüşürken Zeynep’in nerede olduğunu sordu, tamam Banu cevaplarken Banu’yu sırtından vurdular. Cahide’de oradan kaçtı. Barış hale hoca sayesinde Zehrayı Hale’nin dükkanına çağırdı ve orada güzel bir sofra hazırladı. Zehra ise geldiğinde, ben seni demekki sevmemişim dedi ve gitti. Ceren’in hastalığı ne? Ceren gözdeye bir daha işime karışmayacaksın diyince gözdede benden hiçbir şey gizlemeyeceksin bir daha tamam mı dedi. Cahide kocasına eve geldiğinde tansiyonun düşmüş olduğunu bu yüzden kötü göründüğünü söyledi. uyuyup kalktıktan sonra Ceren’in yardımcısı Cahide’yi aradı, eğer daha fazla bu konuyu kurcalarsa sonunun Banu gibi olacağını söyledi. Fakat Banu ölmedi. sonrada kocasına Suat beni biraz seviyorsan lütfen gidelim buradan barışı da alıp gidelim dedi. Banu Ceren’in yani Zeynep’in annesini aradı ve görüşme talep etti.

 

Banu, Aynur hanımı neden aradı?

Barış, Zehra’yı Ceren ile kıskandırmeye çalıştı. Banu, Ceren’in annesine kızının yaşadığını söyledi, Cahide’ye bunun için hesap sormasını, kızının yerini Cahide’nin bildiğini anlattı. Aynur Cahide’ye hesap sormaya geldi, kızım nerede, kızım yaşıyor dedi. Cahide inkar etsede Aynur hesap sormaya devam etti. Kızımın yıllarca boş mezarına ağladım ben, sen bana neler yaşattın biliyor musun dedi. Kızım nerede diyince Cahide de kızın öldü dedi. Git kızını nerede arıyorsan ara, bir daha da karşıma çıkma, diyerek Cahide odasından Aynuru kovdu. Zehra, Talat Bey’in dosyasını evden almaya gelince Ceren ondan kahve yapmasını istedi. Zehra bu durumda Barışı çok kıskandı ve üzüldü. Aynur Cemile’nin yanına gitti ve kızının yaşadığını cemileye söyledi. Barış Zehra’ya akşam yemeğinde Onu sevdiğini herkese söylemek istediğini söyledi. Zehra’ya benim için ne yapabilirsin, benim için her şeyi göze alabilir misin diye sordu. Bunun cevabını bana akşam yemekte verirsin dedi. Zehra buna ne tepki vereceğini arkadaşı ile konuştu. Zehra Barış’ı çok sevdiğini söyledi arkadaşına. Arkadaşı da bu akşam git, Barış’ın elinden tut ne olacaksa olsun dedi. Aynur’u sürekli telefonla arayıp hasta olduğu imajı vermeye çalıştılar. Aynur’u kızını mezarlıkta görmesi için çağırdılar. Aynur da görmeye gitti. Cemile Zehrayı aradı annen buhran geçiriyor, çabuk ablanın mezarına git şuan orada dedi. sonra ceren annesini aradı ve anne ben artık büyüdüm ayaklarım mezara sığmıyor beni çıkar dedi. Annesi Aynur mezarı karıştırmaya başladı. Zehra geldi, annesine sarıldı.

 

DNA testinin Sonucu ne çıkacak? Barış kimin çocuğu?

Leman hanıma doktor Hasan beyden bir mektup geldi. Leman hanım mektubu açtı. Barış Çamayın, Suat Çamayın %99,9 sonuçla oğlu olmadığı tespit edildi, sonucunu okudu. Sonra cahide yi yanına çağırdı, Cahide yanına gitti.  Leman hanım Cahide ye “Barışın babası kim?” diye sordu.

Cahide gerçekleri söyleyecek mi? Barışın babası kim? Aynur kızını bulabilecek mi? Yoksa Aynur delirdi mi? Zehra barışa gitmediği için barış ne yapacak? Bir sonraki bölümde bu soruların cevabı özetle burada olacak.

 

seni kimler aldı 4. bölüm kıyafetleri burada
seni kimler aldı beşinci bölüm fragmanı burada olacak
seni kimler aldı beşinci bölüm kıyafetleri burada olacak
seni kimler aldı beşinci bölüm özeti burada olacak

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.