Seni kimler aldı 5. bölüm özeti, Leman Talat'ın kiminle evlenmesini istedi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

14 Ocak 2022 - 04:15

Seni kimler aldı 5. bölüm özeti, Leman Talat’ın kiminle evlenmesini istedi?

Seni kimler aldı 5. bölüm özeti, Leman Talat’ın kiminle evlenmesini istedi?
Son Güncelleme :

29 Mayıs 2017 - 0:33

Ceren, annesi Aynur’u delirtti mi?

Cahide leman hanımla konuştuktan sonra bayıldı. Eve doktor geldi hiçbir şey olmadığını söyledi. Aynur’da hastaneye götürüldü, doktor bir sorunu olmadığı eğer ki devam ederse bu durumu bir psikologa bir psikiyatriye gitmesini söyledi. Cahide sana bütün gerçekleri anlatacağım diyerek Leman hanımla konuştu. Sinan barışı çağırdı, babası Suat’ın şirketi ne kadar kötü duruma getirdiğini anlattı. Ceren ise annesini delirtmeye kesin kararlı olduğunu söyledi.

Cahide, Leman hanıma neler anlattı? Barış kimin çocuğu?

Cahide, Suat’la evlenmeden önce tecavüze uğradım diyerek leman hanıma yalan söyledi. Bir gece yol kenarında dolmuş beklerken bir araba bana yaklaştı, beni ıssız bir yere götürdüler dedi. Sarmaşık da bana kafayı takmış bir genç vardı o kişi diyince, Leman hanımın nerede şimdi bu adam sorusuna bu olaydan birkaç yıl sonra yol kenarında ölü bulundu şeklinde cevap verdi. Leman hanım daha Suat’a kendini bir genç kız gibi kabul ettirdin, korkulur senden Cahide diye söyledi. Cahide affet beni desede Leman hanım affetmedi. Cahide’ye Leman Hanım, Suat’ı boşayıp bu evden defolup gideceksin kendine bir yer seç, herkesle vedalaş ve evden git, bu evde artık senin yerin yok dedi. Ve kovdu.

Ceren’in Çamay Holdingle ilgili planları ne?

Ceren barışı aradı, Barış’ı işi olduğunu söyleyince Ceren, yata gidip ben size yardım ederim bu borçlardan kurtulursunuz, el ele verirsek bu şirketi kurtarırız dedi.

Aynur’u akıl hastanesinemi kapatacaklar? Cahide evden ayrıldı mı?

Aynur rüyasında hayaller görmeye, bebek sesleri duymaya başladı. Sonra uyanıp Cahide’yi çağırıp kızımı bana getir diye bağırmaya başladı. Leman hanım doktor çağırın desede, Cahide bu kadını akıl hastanesine yatırın dedi. Barış amcası Talata ceren hanımın bir iş teklifi olduğunu söyledi. sonrada bu tekliften babasına bahsetti fakat babası bunu kabul etmedi ben elimden geleni yaparım dedi. Ceren üvey annesi’nin kendisine bir çocukken verdiği ilaçlar ile hastaneye yatırılış günlerini hatırladı ve acısını annesinden çıkarmaya başladı. Cahide artık o evde yaşamak istemediğini kocası Suat’a söyle de gidiyorum dedi. Halil’in ablası, Halil’i İkna ederek Aynur’u akıl hastanesine yatırmaya karar verdiler.

Barış ve Zehra sevgili mi oldular? Aynur hastaneye kapatıldı mı?

Barış Zehra’ya, Ceren’in iş teklifinde bulunduğunu yoksa batacaklarını anlattı. Barış Zehra’ya biz sevgili miyiz diye sordu, Zehra’da bunu bilmez kimse bilmesin ama öyleyiz galiba dedi. Cahide evden gitmeme kararı aldı Leman hanım ise evden çekip gitmesini tekrarladı. Cahide eğer gitmemi istiyorsan Barış’ın torunun olmadığını herkese açıkla dedi. Leman hanım Cahide yi kovarken Barış konuşmanın üzerine geldi. Cahide’nin kararı ve Halil’in kararıyla Aynur’un hastaneye götürülmesi için ambulans geldi, fakat Zehra bunu istemedi. Zehra Barış’a annesinin hastanede yatmamasını söyleyince barış gelen ambulansı geri gönderdi. Ceren’in annesini arayarak tekrar adres verdi kimseye söylemeden gel diyerek yıkık dökük ve harap bir eve çağırdı. Aynur hanımda evden kaçarak çıktı. Ceren eve daha önceden kameralar yerleştirerek evin içerisinde annesinin nasıl dolaştığına baktı. Sonrada annesini o evi kilitletti. aynur pencerenin camına kırdı ve oradan atladı. Talat, Zehra’ya annesini bulmak için karakola gitti. Fakat Aynur karakoldan da kaçtı.

Leman hanım oğlu Talat’ı kiminle evlendirmek istedi?

Leman, Talat’ı evlendirmek ve torun sahibi olmak istedi. Yağmur yağınca Zehra annesini aramak için dışarı çıktı, fakat çok Islandı ve bayıldı onu Talat içeriye aldı. Zehra’nın annesi Aynur ise bir camiye sığındı. Ertesi gün eve geldi. Zehra ile birlikte Aynur hanım konuştular, sonunda Zehra ben bunu çözeceğim anne yalnız sen bunları hiç kimseye anlatma dedi. Halil, Zehra’yı Talat’ın evi aldığını görünce Leman hanımla konuştu, isterseniz onu buradan gönderebilirsiniz diyince, Leman hanım ise hayır birbirlerini tanısınlar dedi.

Zeynep’in mezarı boşmu çıktı?

Cahide, Ceren ile Barış’ın arasında arasında bir şey olduğunu Suat’a söyledi. Leman hanım ise Talat’a taşınmaya karar verdi ve taşındı. Banu, Cahide’ye geldi ve onunla konuşmak istedi. Barış ve Zehra, Zeynep’in mezarını kazdırdılar. Ve mezarlığın içine baktılar bu sırada ceren geldi onları izledi.

Zeynep’in mezarı boşmu çıktı? Banu, Cahide’ye neler anlatacak? Zehra ile Talat arasında neler olacak? bir sonraki bölümde burada özette olacak.

 

Seni kimler aldı 5. bölüm kıyafetleri burada

Seni kimler aldı 6. bölüm özeti burada olacak,

Seni kimler aldı 6. bölüm fargmanı burada olacak,

Seni kimler aldı 6. bölüm kıyafetleri burada olacak,

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
blank