Seni kimler aldı 7. bölüm özeti, Barış ve Ceren evlendi mi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Seni kimler aldı 7. bölüm özeti, Barış ve Ceren evlendi mi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Seni kimler aldı 7. bölüm özeti, Barış ve Ceren evlendi mi?

Bu haber 12 Haziran 2017 - 0:18 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

Ceren ve Barış evleniyor mu? Banu’yu nereye gömdüler?

Suat Talat’ı vurdu. Halil Banu’nun cesedini buzlukta buldu. Halil tam polise ihbarda bulunacakken ablası başına şişe vurdu. Barış cerenle evlenmeye karar verdi. Cahide yemeye akşam Ceren’i çağırdı. Ceren barışın kendisine evlenme teklif etmesini söyledi, evlenme teklif ederken Zehra geldi ve gördü. Zehra ve barış ayrıldılar, sonra barış Ceren’le konuştu ve onun yüzünü dahi görmek istemeden formalite icabıı evleneceğini söyledi. Ceren’in üvey annesi kumarda kaybedince geçmişte kızı Ceren’i bir adama vermişti. O adam Ceren’i aradı ve Ceren sinirle üvey annesine bağırdı. gülümser halil ve cahide Banu’yu gömmek için yolda giderlerken polis çevirdi son anda polisten kurtuldular. Sonra konağa geri dönüp Banu’yu konağa gömdüler. fakat cahide yi de mezarı kazarken videoya çektiler.

Ceren ve Barış evlendi mi?

Ceren ve barış evlendiler, Zehra düğünlerinde hizmetçilik yaptı. Cahide’nin ablası hizmetçi olarak tanıştırılınca Cahide’ye düğünde tokat attı. sonrada Barış orada durmayınca Barış’ın babası Suat düğün bitmiştir diye herkese söyledi. Talat Ceren’in planını öğrenmek için Zehra’ya söz verdi. Ceren annesine değişmiş olan yatak yorgan çarşaflarını tekrar değiştirdi.

 

Talat ve Aynur gerçekleri öğrendi mi?

Talat Zehra’yla konuşurken Barış geldi, Barış amcasına sataştı ve yumruk attı. Talat ise Barış’a ben seni oğlum gibi sevdim eğer gitmemi istiyorsan giderim dedi. Aynur Ceren’e senin gibi bir kızım olacağını bilsem Zeynep’in gelmesini istemezdim deyince ceren Aynur’a tokat attı. Sonrada Aynur giderken arkasından anne diye seslendi ve Aynur duydu. Talat odasına geldiğinde Cahide odasındaydı. Talat hazırlanıp giderken cahide ona bizi yani oğlunu ve beni bırakıp gidemezsin dedi. Barış senin oğlun diye söyledi.

 

seni kimler aldı 7. bölüm kıyafetleri burada

seni kimler aldı 8. bölüm özeti burada olacak

seni kimler aldı 8. bölüm fragmanı burada olacak

seni kimler aldı 8. bölüm kıyafetleri burada olacak

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x