Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Bebek - Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Fragmanı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Bebek - Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Fragmanı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Bebek – Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Fragmanı

Bu haber 25 Temmuz 2017 - 10:10 'de eklendi ve 15 kez görüntülendi.

Evet Şevkat Yerimdar bu hafta Cuma Akşamı 10. Bölümü ile Ekranlara gelecek. “Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Fragmanı” yayınlandı Şevkat ile Esin’in artık bir Bebekleri var. Şevkat’ın kapısına bırakılan Bebek Kimin.

Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Bebek hangi olaylara yol açacak.Her bölümde ayrı bir macera yaşayan Şevkat ile Esin bu sefer Bebek yüzünden başlarına neler gelecek. bu arada Mahallenin tamircisi Cuma usta yine 3 kağıt peşinde at yarışı oynayan Mahalleli Cuma ustaya paralarını verip kupon yatırmak için yollarlar ama Cuma usta yatırmaz Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Fragmanında Kupon tutmuş gibi görünüyor ama Mahallelinin Cuma Ustaya bir oyunumu artık o dizinin full bölümünü izlerken belli olur.

Şevkat Yerimdar 9. Bölüm’de Cuma Usta mafya babasına kan vermiş ve mafya babası Vuma ustaya borçlanmıştı. Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Fragmanı İzlediğimizde Cuma usta bu mafya babasının adamları ile mahallede Heyt bea diyerek gezip Şevkat’a racon kestiğini gördük malum jön’den dayak yediler bakalım Mafya babası ile Şevkat arasın’da neler geçecek.

Neyse Şimdi Şevkat Yerimdar 10. Bölüm ile ilgili soracağımız en önemli soru Bebek Kimin ? Bebeği kim Bıraktı.

Şevkat Yerimdar 10. Bölüm Fragmanı İzle aşağıda izleyebilirsiniz. 28 Temmuz Cuma Fox TV

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x