Şevkat Yerimdar 2. Bölüm Özeti, Şevkat Yerimdar öldü mü? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Şevkat Yerimdar 2. Bölüm Özeti, Şevkat Yerimdar öldü mü? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Şevkat Yerimdar 2. Bölüm Özeti, Şevkat Yerimdar öldü mü?

Bu haber 02 Haziran 2017 - 23:03 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Şevkat’in evinde tüp patlayınca Şevkat öldü mü?

Şevkat yerimdar ikinci bölümünün başında Esin ve babası Cevdet isinin yaptığı şeyler nedeniyle bir geçmiş olsuna geldiler. Esin kahve yapmak için mutfağa girince tüpü açarken patlattı ve Şevkat yerimdarın eli yandı sonrada Esin Şevkatin eline krem sürdü.

 

Mahalleli Esin’e nasıl bir şaka yaptı?

Bora akşamları başka bir kadınla beraber olduğu için Esin Bora’yı aradığında, Bora’ya ulaşamadı ve Gizem’i aradı. İsmail camcı daha ilk gün ki işine başladı. Tezene ve İsmail birbirlerini görür görmez aşık oldular. Bora ve Esin buluştukların da Bora, Esin’den o mahalleye bir daha gitmemesini isteyince, Esin’de o mahallede doğduğu evde sanat merkezi kuracağını söyledi. Cevdet ve Esin sabah olduğunda tekrar mahalleye geldiler, Esin mahalledeki dükkanlarına baktı, Cevdet de o sırada kahve içerken Şevkat Yerimdara kızı Esin’i, Esin’ede Şevkat’i emanet etti. Her ikisi de dostluk adına hem konuşmak için hem de Şevkat’in evinin üzerine taşınacağı için orayı görmeye gittiler. Evde Şevkat akşam beşiktaş maçına gideceğini söyleyince, Esin önce doktora gidelim sonrada doktor izin verirse maça gidebilirsin söyledi. oradan çıktıktan sonra camcıye giden Esin camcıdan dükkanı dekorasyonu etmesini söyledi. Şefkatin çırağı Esin telefonu açtığın zaman Şevkat öldü diyince, Esin tekrardan telefonla aradı, bu seferde Niko onu kandırarak öldüğünü ikna etti. sonrada Esin arkadaşları ve Bora mahalleye baş sağlığına gitmeye karar verdiler. Bu esnada Niko ölüm ilanı broşürleri bastırarak mahallede her yeri yapıştırdı. Esin ve arkadaşları mahalleye gelince mahalledeki ölüm ilanlarına gördüler. Esin, Şevkatin evine gidince orada İsmail’in yaktığı ağıtıda duyunca bayıldı, bu sırada Şevkat mahalleye geldi. Mahalledeki ilanları görünce Şevkat Beşiktaş maçında yenildiği için bu yüzden tüm mahallenin ona şaka yaptığını düşündü. Şevkat eve gidince isimli tüm mahallelinin konuşmalarını dinledi ve bir anda içeriye girdi bu sırada Esin bayıldı. sonrada Esin psikolojik olarak rahatsızlandı.

 

 

Şevkat Yerimdar 2. Bölüm kıyafetleri burada

Şevkat Yerimdar 3. Bölüm kıyafetleri burada olacak, 

Şevkat Yerimdar 3. Bölüm özeti

Şevkat Yerimdar 3. Bölüm fragmanı burada olacak, 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x