Şevkat Yerimdar 3. bölüm özeti, Şevkat delirdi mi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Şevkat Yerimdar 3. bölüm özeti, Şevkat delirdi mi? - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Şevkat Yerimdar 3. bölüm özeti, Şevkat delirdi mi?

Bu haber 09 Haziran 2017 - 23:24 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Esin delirdi mi?

Esin önce Şevkat Yerimdar’ı öldü zannederek baş sağlığına gelmişdi sonra şevkati ölmemiş görünce psikolojisi bozuldu ve hastaneye yattı. Esin ağır bir travma geçirdi ve hayal alemine girdi. Esin’in babası cevdet mahalleye geldi ve bütün mahalleye kızdı eğer ki kızım iyileştiğinde sizi affetmezse hepinizi buradan göndereceğim dedi.

Şevkat Yerimdar delirdi mi?

Esinin erkek arkadaşı bora da mahalleye geldi ve kavga çıkardı. Bu sırada polis geldi, fakat Şevkat yerimdar’ın kafasına takunya geldiği için şevkat yerimdarda travma geçiriyormuş gibi numara yaptı. Polisten akıl hastanesine sevk kağıdı alan Şevkat Esin’in yanına gitti. Esin önce deve sonradan kasap havası kelimelerini kullanınca Şevkat, Esin’i sırtına bağladı ve kasap havası oynayarak akıl hastanesinden kaçtılar.

Esin’in psikolojisi düzeldi mi?

Şevkat Esin’le birlikte bir köy evine sığındı ve orada konuşmaya başladılar. Şevkat annesinden bahsedince Esin’e annesini hatırladı. Şevket kendi evine Esin’in doğduğu yere getirdi.  tamirci ile karşılaştılar tamirci de elektroşok yapınca Esin kendine geldi.

Şevkat yerimdar 3. bölüm kıyafetleri,
Şevkat yerimdar dördüncü bölüm fragmanı,
Şevkat yerimdar dördüncü bölüm özeti,
Şevkat yerimdar dördüncü bölüm kıyafetleri

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x