Şeyma Subaşı: Olay yaratacakDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Şeyma Subaşı: Olay yaratacak
SON DAKİKA

Şeyma Subaşı: Olay yaratacak

Bu haber 20 Şubat 2019 - 2:23 'de eklendi ve 9 kez görüntülendi.

Şeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleri

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile yaptığı evlilikle tanınan ve ayrılık sonrası da magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı önceki gün İstinye’de objektiflere yansıdı.

Şeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleri

Boşanma sonrası yeni bir aşka yelken açan ve İtalyan DJ Guido Senia aşk yaşayan Subaşı, Kartalkaya tatili sonrası alışveriş turundaydı.

Şeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleri

Subaşı spor kıyafetleri ile objektiflere poz verdi.

Şeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleri

Son olarak kitap yazacağının haberleri ile gündem olan ve sosyal medyada da eleştiri oklarını üzerinde toplayan güzel, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Subaşı, kitabın ne zaman çıkacağını soran gazetecilere, “Kitap yaz başında çıkacak ve olay yaratacak.” şeklinde kısa bir cevap verdi.

Şeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleri

Subaşı, kitabın ne zaman çıkacağını soran gazetecilere, “Kitap yaz başında çıkacak ve olay yaratacak.” şeklinde kısa bir cevap verdi.

Şeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleri Şeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleri Şeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleriŞeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleri Şeyma Subaşı: Olay yaratacak - Magazin haberleri

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x