Show Tv yeni Dizi ‘ŞEREF SÖZÜ’ ETKİLEYİCİ TANITIMIYLA GÖZ DOLDURDU! - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Show Tv yeni Dizi ‘ŞEREF SÖZÜ’ ETKİLEYİCİ TANITIMIYLA GÖZ DOLDURDU! - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Show Tv yeni Dizi ‘ŞEREF SÖZÜ’ ETKİLEYİCİ TANITIMIYLA GÖZ DOLDURDU!

Bu haber 22 Eylül 2020 - 7:15 'de eklendi ve 11 kez görüntülendi.

Şeref Sözü’nin merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği, yeni sezonda Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak ‘ŞEREF SÖZÜ’nden ilk tanıtım yayınlandı.
Başrol oyuncuları Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın ve Öykü Çelik’in de yer aldığı ilk tanıtım görkemli prodüksiyonuyla kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına girdi ve ‘ŞEREF SÖZÜ’nün sezonun en merak edilen dizisi olduğunu kanıtladı.


Cevdet Mercan’ın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün  görkemli oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler ve Hülya Darcan, Aras Aydın, Öykü Çelik, Meltem Gülenç, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.
“ŞEREF SÖZÜ”Kahraman bir adamın, Geçmişten bugüne taşınan bir çocukluk hayalinin,Zor coğrafyalardaki, zor hayatların,Köklerine sahip çıkarken, kendini de etrafını da yakıp yıkanların,Evlat sevgisinin,İmkansız aşkların, ölümün kıyısından kurtulmuşların,Bir “Ada Masalı”nın ve şerefli olmanın hikayesi…

Yıldızlarla dolu kadrosu ve görkemli setiyle ekranların yeni fenomeni olmaya hazırlanan ‘Şeref Sözü’ için seyirciyle buluşmak için gün sayıyor! TIMS&B Productions proje için, Türkiye dizi tarihinde ilk kez 480 bin m2’lik bir adayı dev bir platoya dönüştürdü. ‘ŞEREF SÖZÜ’ hikayesi kadar adası, muhteşem evleri, göz kamaştıran  kostümleri ile de iddialı! 
İlk bölümü merakla beklenen ‘Şeref Sözü’, çok yakında SHOW TV ekranlarında olacak.

Cevdet Mercan’ın yönetmenliğini üstlendiği, senaryosu Eda Tezcan imzalı ‘Şeref Sözü’nün zengin oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Öykü Çelik, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş yer alıyor.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x