Söz 46. Bölüm Çalan Müzik Yada Dostunu Bil - YÜREĞİMİN ORTASI DÜŞTÜ DARA - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Söz 46. Bölüm Çalan Müzik Yada Dostunu Bil - YÜREĞİMİN ORTASI DÜŞTÜ DARA - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Söz 46. Bölüm Çalan Müzik Yada Dostunu Bil – YÜREĞİMİN ORTASI DÜŞTÜ DARA

Bu haber 09 Mayıs 2018 - 22:10 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Söz 46.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Söz 46. bölümde Derman canlı yayın yaparken duvara vurur demek ki istediği olmamıştır Ateşe ise Agah’ı öldürmeye çalışmış ama eline yüzüne bulaştırmıştır ve yakalanmıştır. Söz 46. Bölüm Fragmanında çalan müzik ise aşağıdadır. Söz fragman çalan müzik nedir. Yüreğimin Ortası Düştü Dara İndir.

Hayat bir sınav, İstersen dozunda bırak! (Bırak,Bırak) Daha kötü yok boşa kasma da in bura en son durak. Yada dostunu bil, (Hah) Günden güne yalnız kalma. ( Hah ha!) Göz göre göre yok yere yalana dolana bağışıklaşma (Brrah!) Damarını keseller ardına bakma, Tüm güçleri yarına sakla. Hak etmiyeni bağrına basma. Mücadeleni kur vede gör nasıl hepsi de ortada bağrışacaklar. Sen ses kısmadıkça bunlar topyekün hep seni boğmaya kalkışacaklar! Yüreğimin ortası düştü dara, Derinden açıldı yara, Güneşimin ortası tutuldu aya, Karardı içim benim baya. Derdime derman aramayı bıraktım ışığım söndüğümde, Kendime söz verdim yok umudu bağlama kördüğümle. Sert çocuk olduk. Yıktık döktük hep bi boşluk. (Boşluk Boşluk) Sebep yok dediler anlayamazlar biz onca zorluk peşinde koşarken içimiz doldu. Her bi dakka kış günü donduk. Açmak istediğimiz zamanlarda da tam tersine günden güne solduk. ( Brrah! ) Bilemezler, ama içimizi silemezler. Bunlar yüreğimden gidemezler, Üstünü örtsem bile bitemezler. Önüme bakmakla yükümlendiren bu hayat herkesi Getirsin karşıma ama bilsinler beni öyle kolay yenemezler. Yüreğimin ortası düştü dara, Derinden açıldı yara, Güneşimin ortası tutuldu aya, Karardı içim benim baya.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x