Söz 9. Bölüm Son Sahne ve Söz 10. Bölüm'de Olacaklar - Senaryo - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Söz 9. Bölüm Son Sahne ve Söz 10. Bölüm'de Olacaklar - Senaryo - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Söz 9. Bölüm Son Sahne ve Söz 10. Bölüm’de Olacaklar – Senaryo

Bu haber 30 Mayıs 2017 - 1:13 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Söz 9. Bölüm Son Sahne ve Söz 10. Bölüm’de Olacaklar 

29 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan Söz dizisinin 9. bölümünde Neler oldu,neler Söz 10. bölüm heyecanla beklenecek gibi sahneler yarım kaldı. Avcı ,Eylem’i vurdu Yavuz üsteğmen Çolak’ın elinde rehin ve İnsansız hava aracı ile vurulmasını istedi ,Keşanlı ,Çaylak ve Ateş Okulda ateş altında kaldı yani heyecan dorukta .

Şimdi Avcı yani Fethi ,Eylem’i sevmesine rağmen vatan aşkı daha ağır bastı ve Gazeteci Kıza yani Eylem’e ateş etti adı üstünde Avcı o atışı kalbine isabet ettirecek kadar acemi değildir herhalde Eylem Öldü mü soruları saçma olur Gazeteci Kızı yani Eylemi Söz 10. Bölümde hastanede göreceğiz ve Fethi yani Avcı’da elinde çiçek ile ziyarete gidecek gibi.

Okulda etrafı sarılan Keşanlı ,Ateş ,ve Çaylak ölecek değil herhalde Albayın karısı kızı doktor ve çocukları öldürecek bir Söz dizisi Senaryosu düşünemiyorum. Peki onlar nasıl kurtulacak? Çaylak dışarıdan yarım edecek orası kesin ama destek şart Ateş’in arkadaşı istihbarattaki ve korucular onlara yardıma gelecek gibi .Nedeni ise Polis Özel Hareket’in Asker özel hareketine yardıma geldiği gibi İtfaiyenin son anda gelip Avcının kolunun kesilmesinin önlediği gibi Koruculara da bir kahramanlık destanı yazılacak dizide.

Şimdi gelelim Üsteğmen Yavuz‘un ne olacağına Söz dizisi  son bölümünde yani 9. bölümde Yavuz üsteğmen Çolak Tarafından yakılarak öldürülüp dünyaya görüntüleri servis edilme tehdidi yapılır. Ama bu Çolak pek öyle düşünecek biri değil gibi içeride bilgisayar başında duran adam İHA yani İnsansız Hava Aracını ele geçirmek için mi var yoksa İHA’yı yanlış yönlendirip sahte bir hedefi vurdurmak mı planı . daha büyük eylem dediği şey bumu olacak Türk İha‘ları sivilleri vurdu diye propaganda mı yapmak istiyor Çolak bakalım Söz Dizisi 10. Bölüm’de Neler Olacak. Söz Dizisi Çolak Ne Plan yapıyor göreceğiz.

 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x