Sühan ve Cesur evlendi mi? Sühan'ın bebeği düştü mü? Cesur ve güzel 29. bölüm özetinde - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Sühan ve Cesur evlendi mi? Sühan'ın bebeği düştü mü? Cesur ve güzel 29. bölüm özetinde - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Sühan ve Cesur evlendi mi? Sühan’ın bebeği düştü mü? Cesur ve güzel 29. bölüm özetinde

Bu haber 02 Haziran 2017 - 0:24 'de eklendi ve 56 kez görüntülendi.

Rıza’nın planı ne? Rıza nezarethaneden nasıl kurtuldu?

Cesur ve Güzel’de dizi başlarken Sühan’ın hayaliyle başladı. Sühan, Cesur’la düğünlerini hayal etti.  Rıza nezarethanede rahat durmadı, kafasını demirlere vurarak polisi yanına çekti. Hülya oğlunun kaçırılmasından Cahide’yi sorumlu tuttu. Rıza nezarethaneden kaçabilmenin yollarını aramaya çalıştı, önce tuvalete girdi, tuvalete adamı silah yerleştirdi, onu aldı. Yolda giderken polisleri vurdu ve Rıza kurtuldu. Savcı bunu Sühan Cesur’a söyledi. savcı alemdaroğlu Çiftliği’nin etrafına korumalar yerleştirirken, Korhan da korludağ çiftliğinin etrafına korumalar yerleştirdi.

Sühan ve Cesur evlendiler mi?

Sühan hiçbir planlarını bozmamaya karar verdi ve bir sonraki hafta pazartesiye nikah tarihi aldılar. Hülya bebeğini kaçıranların cahide olduğunu düşünürken, diğer taraftan Hülya parayı iade edip bebeğini geri aldı. Cesur Sühan’ın hayalindeki gibi bir sahil kenarı buldu ve burayı düğün mekanı yapacaklar.

Tahsin Beyin hafizası düzeldi mi?

Sühan Cesur Şirin ve eşi birlikte Alemdaroğlu çiftliğinde yemek yerlerken, Tahsin bey kızını görmek istedi ve Korhan ile Cesur’un evine gitti. Tahsin Bey, Korhan’ı içeri almayarak ordan gönderdi. Şirin babasının katili olan Tahsin Korludağı karşısında görünce eşiyle birlikte evden çıktılar.  Tahsin Bey, Cesur’un evinde Cesur’un babasından kalan tabloyu gördü ve onu sordu ‘burada ne arıyor’ diye sorunca, Sühan’da ‘baba düğünümüzde hediye etmiştin’ dedi. Rıza, Cesur’u gazete ile şifreleyerek Sühan’ın annesinin mezarlığına çağırdı. Rıza mezarlıktan Sühan’ın annesinin evine gitmesini söyledi, orada fotoğrafların arkasında bir adres buldu. Savcı ve polislerle cesur anlaştı. bütün ekipler yerlerini al alınca cesur oraya gitti, fakat Rıza içerde Cesur’a iplerle birlikte düzenek ile kapıya bir tuzak kurdu. Cesur içeriye girince kapıyı açtı ve vuruldu, ama çelik yelek giyindiği için kurtuldu. Rıza ise uzaktan orayı takip ediyordu.

Rıza’nın ikinci planı ne? Sühan’ın bebeğine ne oldu? Sühan ve Cesur evlendiler mi?

Rıza yeni bir plan kurup altı tane adam tuttu, bu altı adam ile üç kişiyi kaçırmayı planladı. Bülent annesinden Cesur’u hayatından çıkarmasını istedi. Rıza Cahideyi, Hülya’yı ve Bülent’i kaçırdı onlara teklifte bulundu. Bülent Tahsin beye bütün her şeyi anlattı. Tahsin bey düğün sırasında Sühan ile konuşmaya geldi. Evlenmelerine izin vermedi. Sühan ise baba Cesur’un  çocuğunu taşıyorum dedi. Cahide ve hülya düğüne geldiler. Sühan sancılandı ve hastaneye kaldırıldı. Sühan’ın  sancılanmasına sebep olan kişi cahide ve Hülya oldu.

Sühan’ın bebeği düştü mü? Sühan’ın bebeği öldü mü? Cesur ve Güzel 30. Bölüm özeti burada olacak

 

Cesur ve Güzel 29. Bölüm Cesur ve Sühan’ın düğünleri burada

Cesur ve Güzel 29. Bölüm kıyafetleri burada

Cesur ve Güzel 30. Bölüm kıyafetleri burada olacak,

Cesur ve Güzel 30. Bölüm özeti burada olacak,

Cesur ve Güzel 30. Bölüm fragmanı burda olacak

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x