Tehlikeli Karım 2. Bölüm bu akşam 1 Nisan 2018 Pazar. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Tehlikeli Karım 2. Bölüm bu akşam 1 Nisan 2018 Pazar. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Tehlikeli Karım 2. Bölüm bu akşam 1 Nisan 2018 Pazar.

Bu haber 01 Nisan 2018 - 14:22 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Tehlikeli Karım Bu akşam Show TV Ekranlarında. Tehlikeli Karım Ne zaman ? Tehlikeli Karım Hangi Gün ? Derin ve Alper kavuşacak mı? Komiser Fırat Zehirli şişe ile nasıl bir bilgiye ulaşacak. Seda ;derin gibi Alperi elde etmek için başka bir oyun oynayacak mı?

Tehlikeli Karım 2. Bölüm bu akşam 1 Nisan 2018 Pazar.Yeni dizi Tehlikeli Karım bu akşam 2. bölümü ile Show TV de ekranlarda olacak. 1. Bölümü reytinglerde 10-13 arası olsa da Pazar akşamları izlenecek sinema tarzında bir dizi olduğu söyleniyor. Tehlikeli Karım Derin intikam için kendini kaçırılmış gibi gösterip fidye ister tabi kaçırılma olayı Alper ve Seda’nın kendisini öldürmek için plan yaptıklarını öğrenmesi ile ortaya çıkıyor.

Tehlikeli Karım 2. Bölüm reyting  olarak birinci bölümden daha iyi bir yere gelecek gibi nedeni ise “Tehlikeli Karım” 1. Bölümü tv de az izlenmesine rağmen sosyal  medya da en çok aranan ve izlenen dizi olarak geçen hafta bu haftaki reytinglerini artıracağını gösterdi.

Seda ile Alper’in ilişkilerini hatta daha da ötesi kendisini öldüreceğini  öğrenen Derin kocası Alper’i geri kazanmak için kaçırılma planı yapar ve Alper’i  kendine yaklaştırmayı başarır.Ama işin içine polis girmiştir bir kere Zehirli  şişeyi bulan Başkomiser Fırat bu işin peşini bırakmaz ve kavuşmak için uğraşan Derin’in önüne yeni bir engel çıkar. Tehlikeli Karım Ne zaman  Pazar Günleri Saat 20:00 da Show Tv de

1 Nisan 2018 Pazar Tehlikeli Karım 2. Bölüm’de bakalım Neler olacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x