‘The closer ’? Sağlık konusunda bir anlaşma yapmak için Koz denenmiş ve başarısız nasıl iç hikayeDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

‘The closer ’? Sağlık konusunda bir anlaşma yapmak için Koz denenmiş ve başarısız nasıl iç hikaye
SON DAKİKA

‘The closer ’? Sağlık konusunda bir anlaşma yapmak için Koz denenmiş ve başarısız nasıl iç hikaye

Bu haber 25 Mart 2017 - 15:11 'de eklendi ve 21 kez görüntülendi.


Başkan Başkan Yardımcısı Peni ile Oval ofiste Cuma günü Trump. (Mandel Ngan/AFP/Getty Images)

Kısa bir süre sonradan Beyaz Saray sözcüsü Paul D. Ryan (R-İle.) bu 6 Mart’ta Cumhuriyet afiyet planı açıkladı, Başkan Trump Oval ofiste oturdu ve danışmanları sorgulanan: “gerçekten iyi bir bill?”

Ve önümüzdeki 18 gün içinde, bill Evde aşağılayıcı bir mağlubiyet Cuma günü öğleden sonra çöken değin Trump genç Başkanlığı ve tartışma becerileri … … henüz belirgin azarlama — soru Başkan rahatsız etmeye devam etti.

Sağlık Durumu faturası satış ofisine kendini ve ziynet itme bile, Trump yeniden ve tekrar benzer endişe ile yardımcıları biberli, çoğunlukla aksiliklere anlatan kablo haberleri izledikten sonradan, danışmanlarından iki göre: “bu fiilen iyi bir bill?”

Kısmen şüphe gibiydi başkanın kendisi, çünkü sonunda, cevabı hayır oldu.

“Birazcık çekingen olduğumuz — fazla küçük, ama yine de azıcık utangaç olduğunu, bu yüzden çıkardık,” Trump Cuma öğleden daha sonra Washington Post ile bir röportajda söyledi.

Trump için, hiç bu değin zor olması gerekiyordu. Kimse öyle güzel fırsatlar yaratabileceğini yükselişte emlak kralı olarak, Uzlaşma Sanatı “yı yazmış ve siyasi bir namzet olarak övündü. Günden beri Obamacare, Cumhuriyetçi bir öcü yerine yedi yıl önce çıkarılan, Washington kaçırdığı bahis etti ve o sihirli dokunuş olduğunu göstermek için Trump birincil baht oldu.

Ertelenmiş Bir sağlık oy, GOP büyük bir utanç ve iyi bir seçenek değil önümüzde Balz:

Ama Trump çabaları başından beri rahatsızdı. Trump’ın seçim vaatlerinden bir dizi film, milyonlarca vatandaş için prim yükselttiğini ve daha artı afiyet sigortası kapalı milyonlarca atma — çalışmayı fazla “Amerika yine büyük bir karar, onun için dönüyordu kim derslik seçmenler de dahil elde etmek üzere-ihlal faturayı kendisi.” Dediği gibi sonuçta kazanmak için siper alıyor, ama Trump Amerikan Afiyet Yasası konusunda muhakkak değildi.

Diğer sorunlar da vardı. Trump katiyen Demokratlar gelmek için reel bir uğraş ve sevgili Cumhuriyetçiler onun yeterince zorlama kuramadı. Akan Bill’in ayrıntıları hakkında konuşmadı ve iyice işlem açısından atışı alındı. Ve Cumhuriyetçi tabanına Obamacare değiştirilmesi önemini takdir edememiş; Başkan, geçmiş ücret, gündemi ticaret ve diğer konulara geçirmek için bir engel oldu.

Trump danışmanlarının kişilik yalnızca zorlama kullanarak bitiş çizgisine fatura dürtmek olabileceğini düşünüyorlardı. “Çarşamba günü övünen daha yakın,” Beyaz Saray basın sözcüsü Sean Spicer.

Yakın yakın olabilir fakat cumaya kadar açıktı.

‘Onları alamadım ’


Başkan Trump Salı günü Cumhuriyetçiler ile konuşmak Kongre Binasında ziyaret etti. (Matt McClain/Washington Post)

Trump kendi galibiyetini ayarlamaya çalıştı.

Kandırdı ve belirsiz üyeleri memnun oldum başkalarına siyasi intikam ve uyaran ve süresiz korkutma etmek dalkavukluk ve uyarı sunmaktadır. Beyaz Saray’da bowling oturumu için üyeleri eğlence etti, Diğerleri lazanya (tam) Air Force One sürmek verdi ve İlçelerde başarı boşluklarını onun milletvekilleri hatırlattı nerede Oval Ofis resimleri için sırıttı.

Lakin yasama, çıktı, gökdelenler arasında adı sıçrama uzlaşma farklıydı. Ve en az 100 idaresinin gün, Başkan Don Kişot yüzlü kendini bir kırmızı buldum, Cumhuriyetçiler sürtüşmenin sene yorgun bulunduğu Capitol Hill, engebeli güçlere karşı korkuluk.

Müzakere aralıksız bir Devlet Başkanı ortaya kabaca üç tartışmada düzine Beyaz Saray yardımcıları ve danışmanları, Kongre üyeleri, ve öteki manâlı rakamları ile yapılan görüşmelerde sıhhat bu hesap Koz alıştırma bakım faturası. “Aslında,”dedi.

Demin adam Manhattan’da bir geliştirici yeni ve rahatsız edici sorunları bir dizi film karşı karşıya, tek taraflı olarak hareket etmeye alışık. Başkan olarak, onun adı emblazon hangi çelişkili bağlılıklar tam bilmediğiniz bir şehirde bir dealmaker dek az gerçek bir tutku ya da veri ve işletim onda bir sorun için kendini adıyorum reddetti — nadir mahsul satıyordu.

Başarısızlık Cuma yansıtan Trump gururla Ryan ve öteki Konut liderlerine karşı meydana çıkan radikal muhafazakarlar Evi Özgürlük Komitesi grup ile iyi ilişkiler ilerletti düşünüyordu dedi.

“Onları alamadım,” Trump Post röportajda söyledi. “Bunu yapmazlardı. . . Bir hata yapmışlar galiba, lakin manâlı yok.”

Uzun dokundurma-Capitol Hill’de çalışan dramalar, Trump ekledi, “sorunları, büyük bir dehşet ve güvensizliğin sene, ve, biliyorsun, ortasına geldim.”

‘Merhaba, Bob ’: Cumhurbaşkanı Trump sağlık faturası öldüğünü telefonumu arayıp

Lakin bu çalışıyorlar Başkan durmadı. Sadece iki gün faturayı Evi yönetimi göre geri çekildi önce yardımcılarından onları bütün bir hafta içinde başka bir künt uyarı sundu, Trump Oval ofis’in içinde alacakaranlıkta oturdu: ölçü Başarısız olma ihtimali vardı. Çok artı Cumhuriyetçiler karşı çıktı.

Hala ekip elbise ceketi ve Çarşamba akşamı kırmızı buruşuk kravatlı, Başkan Teksas’tan Cumhuriyetçi Joe Barton, güvenilmez bir Cumhuriyetçi, aranan ve hoparlör üstünde görüşme gerçekleştirmişti. Dudakları defalarca onu çevreleyen danışmanların debriyaj susturmak için parmağını uzattı. Başkan endişeleri ile işaretli milletvekili olarak dinlenen, Perhiz Kola bardaktan içiyor ve bir kalın, siyah Keçeli Kalem ile not almak.

Hiç bir politika detaylara takılıp, Trump büyük devlete ait kazanan atışı yoğunlaştı. Trump Barton için kazanmak istiyordu, Texas, parti için, ülke için ve natürel fakat, kendisi için söyledi.

Olasılıkla bill desteği, birkaç değişiklik olabileceğini Barton Trump söyleyince, Başkan gülümsedi ve Dirençli Masa üstünde gezinip duran Başkan Yardımcısı Pence, ileri dinle toplayan ve Sıhhat ve İnsan Hizmetleri Bakanı Tom Fiyatı, göz kırptı. Trump arama sona erdi — “yakında görüşürüz,” sessizce havada yumruklarını yumruk Barton — Peni ve Fiyat söyledi. Barton mutlak bir Evet değildi lakin, şu lahza için yeterince iyiydi.

Daha Sonra Başkan bir sonraki aramaya başlamıştı.

Kendini tarif dealmaker


Kamyoncular ve baş yöneticileri ile Perşembe günü buluşma esnasında Başkan Onsekiz cab-wheeler kamyonda Koz. (Melina Mara/Washington Post)

Beyaz Saray birincil hakiki yasama itmeli bir organize, disiplinli bir olacağını belirli olmak için gayret vardı. Lakin bill titremek, tekrar ortaya çıktı Trump Başkanlığı damgasını haline gelmiştir kaos ve türbülans başladı.

Perşembe günü, Trump gözüktü Kongre kırbaç çabaları durakladı, Trump Beyaz Saray’da meşguldü, ticari kamyoncular tebrik ve Onsekiz taksiye tırmanma tekerlekli kornaya bas-döngü; utanç verici.

“Çok yakın bir oy olacak” dedi, herkes geç olmuştu, biliyor gibiydi neyi kastediyorsunuz.

Trump belli başlı dealmaker gibi giyinmiş. Üst seviye yardımcılarından son derece iyi bir dinleyici olarak “tasvir” ve “tartışma becerileri ” toplam doğal yeteneğin ürünü olduğunu söyledi,” gerektiği dek ısı veya çekicilik gelebilir diyor.

Ama bill madde üstünde müzakereler genelde Pennsylvania Avenue öteki ucunda aldı. Trump bütün çizgiler üyeleri ile barışçıl görüşmeler yapmış, fakat yıllardır kaynayan edilmiştir hizipçi House GOP dramalar ortasında buldu. Ev Özgürlük Komitesi üyesi olarak tanımlamıştır: “Ryan ile rekabet Ediyoruz. Trump gibi.”

Trump RyanCare ‘alarm sesi müdavimleri, ’ sağlık bill tehlikeye

Görüşmelerin sonradan o gece durdu gibi tırmandı üyelerinin hemming ve hawing ile Trump hiddet ve önümüzdeki Cuma günü, dedi, sevgili Cumhuriyetçiler gözü kara ama ilk önemli yasa tasarısına aleyhte oy ne olursa olsun oy ile Gitmek ültimatom: teslim etti. Başkan karşı çıkmak isteyen milletvekilleri alenen bunu gerçekleştirmek için, bir oy alırdı, ve sonuçlarına katlan.

Fakat sonunda, Trump eğer netice değişkenlik olsaydı üyeleri anlaşmazlığa neden olan bir ölçü oylama istemeyen Konut liderleri, tercihlerine boyun eğdi. Ryan bizzat kısa GOP üyeleri için zaman bile önce sıhhat gerçekleşmiştir bakım planı vermek desteği varsa, Trump ve Ryan Cuma öğleden sonradan faturayı çekmeye karar verdi-haber Trump Yazı ile bir telefon görüşmesi de duyurdu.

“Yalnızca başka bir gün,” Trump çağrısında söyledi. “Yalnızca başka bir gün cennette, cilalı mı?”

‘Bu konuda politika ’


Ev Hür Komitesi (R-N. C.) Mark Meadows, sandalye, Perşembe günü Ekonomik Bakım Yasası ile ilgili bir buluşma ardından. (Katherine Frey/Washington Post)

Galibiyet şansı çırpındı, Trump gitgide artarak çaba tutku için geldi, toplantı Oval Ofise gelen yetenekleri çeviri olabilir mi diye bir deneme olarak geçiş için sprint görüyor.

Ev Bağımsızlık Komitesi Cumhuriyeti Mark Meadows (R-N. C.), Başkan en yoğun asıldı milletvekilleri arasında yer aldı. Trump Oval Ofise getirdi, düzenli olarak onu aradım ve metin günlük onu çağırmak ya da Beyaz Saray baş Stratejisti Stephen K. Bannon yönlendirilmiş. Geçen hafta, Iago, Trump özel Florida kulübü, Bannon ve faturası hakkında öteki yardımcıları ile bir araya biriktirmek için bir-Mar seyahat Meadows bile.

Mera Trump ile müzakere mantra onun, “Eğer bu kişilikleri hakkında Olsaydı, şimdiden “Evet” olacağımızı söyledi. ’ Biliyor onunla zaman geçiren büyüleyici ve cümbür cemaat. Fakat bu Politika ile ilgili olduğunu ve diğer bir şey yapacak değiliz.”

Otlak, “cıngar” sigorta şirketleri, bu cins doğum ve kaldırılması istedi ve dar kurallar yerine yeni doğan bakımı ve madde bağımlılığı tedavisi için mevcut yasalara kadar gerekli afiyet yardımı gereksinimi olmadı.

Trump onlarla haftalarca Trump danışmanlarının geçimsiz bloğu ile bunalmış bırakarak çalıştı — sonradan bile çayırları ve diğer Serbest Komitesi üyeleri Trump ve Peni ile Beyaz Saray’da Perşembe günü bir araya geldi, ama bir anlaşma olmadan gittiler.

Trump için sorunlar yaratma Özgürlüğü Komitesi değildi yalnızca. Daha ılımlı Cumhuriyetçiler bir grup, Salı grubu olarak aşina, başkanın ısrarlarına karşın tasarıya karşısında durdu.

(R-N. J.) bir üyesi, Cumhuriyetçi Leonard Lance, Beyaz Saray’da toplantılara katıldı ve Trump tarzı övdü, Başkan açık açık “Jersey bilir diyor.” Fakat, diye ekledi, bill Medicaid güveniyor ve Trump somurtkan takdirde onu ikna etmek için hiçbir şey olan seçmenleri hasar vermez.

“Benim hoşuma gidiyor, onun için bu değin akıl var,” dedi Lance, “fakat ‘hayır ’ oyu vereceğim.”

8 Mart’ta Trump muhafazakar eylemci, küçük bir grupla kendi gruplarına fatura arkasına alacağı umutları ile bir araya geldi. Toplantının doğrudan bilgisi olan biri ‘Saturday Night Live ’ bir skeç olarak nitelendirdi,” Başkan nasıl bir Yunan Korosu gibi değerlendirmesini seconding ““büyük” bill ve onun yardımcıları.”hakkında övünç ile

Toplantıdan daha sonra, Trump gibi Dere Partisi Patriots, Oval ofiste Artış için Rahat için Amerikalılar ve Kulüp gibi gruplar eylemci liderleri ile resim çektirdi. Yolda bill için bir takviye ifadesi ile basın mensupları adresi etmeye çağırdı. Gazetecilere Batı Kanadı yolda konuşuyorlardı, ama Başkan umduğu daha ayrılmış daha uyumlu ve fazla uzaktı.

Yol baştan başa, Trump idaresi kararsızlık ve tereddüd işaretleri bulmaya devam etti. Çarşamba, (R-Fla.) Temsilcisi Ted Yoho üzerinde Eisenhower Executive Ofis Binası, başkan yardımcısı ile bir toplantısını terk etti, ayrıldı-aşağıda jest bir Yaşasın yaparken Özgür Komitesi üyesi, üst Trump milletvekilleri, Pence dahil olmak üzere, tahriş olmuş.

‘Satıcı satmak modu ’


Başkan Yardımcısı Mike Pence, sol, ve Sağlık ve İnsan Hizmetleri Bakanı Tom Price Cuma günü Bağımsızlık Komitesi üyeleri ile bir görüşme bırak. Başkan Yardımcısı, en düşük bir gece genellikle bir hafta — Çarşamba — için-evinde, ayrıca de milletvekilleri ve personeli ile bölgeye görev edilmiştir.

Geçtiğimiz Pazartesi akşamı, Pence personelin bir düzine liderlik şefleri konut sahipliği yaptı. Deniz Filosu Gözlemevinde crackled bir yangın gibi, grup tavuk kuşkonmaz ve haşlanmış armut tatlısı ile akşam yemeği yedi ve Başkan Yardımcısı Trump ile kastetmek nasıldı hakkında bedava hikayeler paylaştı.

Trump, bu vesileyle, aldatmak için benzetti ve iğneli Cumhuriyet Bankası arasında popülerlik onun milletvekilleri hatırlattı tasarıyı destekleyen siyasi sonuçları hakkında arkadaş canlısı oldu.

Trump bir pazarlık aracı olarak favori kupa biri, Oval Büro kullandı. Dışarı görkemli odanın bir tren istasyonu gibi hissettiğim oy dışarı giden gün ve o kadar çok milletvekili vardı.

Ben boşaldıktan sonradan ben sağlık faturası GOP eleştirilere Trump:‘

Trump ayrıca soğuk çağrı ile hayret verici üyeleri ile kaldıraç çalıştı. (R-Va.) Temsilcisi David Brat geçen hafta Richmond bir gün yakınlarındaki evinde, cep telefonu çaldığında arabasına kutuları taşıyoruz.

“Birisi bu fazla resmi sesi geldi ve dedi fakat: “Amerika Birleşik Devletleri Başkanı için Lütfen bekleyin” ” Velet hatırladı. Ama Trump satırında geldiğinde, Başkan daha eksik devlete ait, Velet dedi. “Gidiyor, ‘bu şey ne oluyor hadi Velet? ’”

“Dedim, ‘başarılı olmanı istiyorum, fakat fiyatı altında varmak zorunda,” Brat ” dedi. “Lakin kuvvet satar üstüne koyar. Satıyor. Sat modunda Satıcısı. Bu konuda en iyisidir. Eğlenceli, hissi, karakter.”

Trump bir bahis ile arama sona erdi: “Dave, hadi, dürüst gideceğiz.” Ama Velet harekete geçmedi. “Anlıyorum”, “lakin geride alamadım Başkanı söyledi”dedi.

Trump daha sonra siyasi bir Rodney Dangerfield “olarak tasvir eden Barton, çağrısı ile daha etkili oldu.” Teksaslı başından beri kuşkucu oldu, lakin iki gün Trump konuştuktan daha sonra, Barton dizayn için oylama bir reşitlik olacağını düşündüğü katılmaya hazır olduğunu.

“Seçim ‘Evet ’ ya da ‘Hayır ’” dedi. “Hayır ’ oy ‘ve Obamacare devam etmeyeceğim. O lanet muhtemel bir oy olurdu.”

Fakat Barton asla kendi oylarını şansı var.

David Weigel bu rapora katkıda bulunmuştur.

. Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi film ve medya siteniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.