Tuğba, Ceceli'yi eleştirirken tüm Türk erkeklerini tefe koyduDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "url" : "https://www.dizimedya.com/tugba-ceceliyi-elestirirken-tum-turk-erkeklerini-tefe-koydu/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://www.dizimedya.com/wp-content/uploads/2019/09/dizimedya-logo-ust1.png" } } }Tuğba, Ceceli'yi eleştirirken tüm Türk erkeklerini tefe koydu
SON DAKİKA

Tuğba, Ceceli’yi eleştirirken tüm Türk erkeklerini tefe koydu

Bu haber 04 Haziran 2017 - 11:30 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Eşini boşayıp sevgilisi Selin İmer ile evlilik kararı alan Mustafa Ceceli’ye herkesten tepki geldi. Bu tepkilerden birini de şarkıcı Tuğba Ekinci verdi. Ekinci, “Türk erkeği böyledir. Parayı bulunca ilk olarak eşini değiştirir” dedi.

“PARAYI BULDU, EŞİNİ DEĞİŞTİRDİ”

Uzun süredir gözlerden uzaktan olan Tuğba Ekinci, önceki gün Bebek’te ortaya çıktı. Şarkıcı, bisikletiyle dolaşırken gördüğü muhabirlerle sohbet etti. Ekinci, eşinden boşandıktan sonra Selin İmer’le aşk yaşadığı ortaya meydana çıkan Mustafa Ceceli hakkında şu yorumu yaptı: Türk erkeği böyledir. Parayı bulunca öncelikle eşini değiştirir.

“RAMAZAN’DAN DOLAYI GÖSTERIŞSIZ GİYİNDİM”

Tuğba Ekinci, giyim tarzı için “Ramazandan nedeniyle mütevazı giyineyim dedim ama sanırım dizideki Fatmagül’e döndüm” dedi.

blank

Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Tuğba, Ceceli’yi eleştirirken tüm Türk erkeklerini tefe koydu0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x