Vedat Ölüp diziden ayrılacak mı- Sen Anlat Karadeniz Ayrılık

Vedat bu sefer ölüyor mu? Sen Anlat Karadeniz’in neredeyse ölümsüz karakteri Vedat bu sefer ölüyor gibi. Mehmet Ali Nuroğlu “Vedat” Sen Anlat Karadeniz dizisinde ayrılıyor iddiaları gündeme oturdu ve Dizininin 44. bölüm fragmanında Vedat’ın öldüğü doğrulanıyor. Bu seferde babasının kurşunu ile ölen Vedat gerçekten ölecek mi dizide bir çok kez öldü sanılıp dirilen Vedat tekrar diriliyor mu yoksa kesin olarak ölüp diziden ayrılacak mı.

İzleyicileri bir çok kez ters köşeye yatıran Vedat’ın ölümünü bir çok dizi sever istesede Vedat karakterini seven ve diziden ayrılmasını istemeyen hayranları da var. Mehmet Ali Nuroğlu  İnstagram hesabında veya başka bir sosyal medya hesabında dizi yayınlanmadan bir açıklama yapmadı ama son paylaşımında bu yeni ayda ne yapsak paylaşımı manidar olmuş. Tahir’i öldürmek için silahını çeken Vedat Babasının vurması ile fragmanda yaralanıyor.

Sen Anlat Karadeniz 44. Bölüm Vedat’ın ölümü fragmanı yayınlandıktan sonra ve öncesi çıkan dedikodular bakalım doğru çıkacak mı.

0 0 vote
Makale Derecelendirmesi

YORUM ALANI

Yorum Yok
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments