Wonder Woman (2017)Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "url" : "https://www.dizimedya.com/wonder-woman-2017/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://www.dizimedya.com/wp-content/uploads/2019/09/dizimedya-logo-ust1.png" } } }Wonder Woman (2017)
SON DAKİKA

Wonder Woman (2017)

Bu haber 31 Mayıs 2017 - 18:39 'de eklendi ve 8 kez görüntülendi.

Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir benzeri tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine), Diana kadar kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya içten yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için tüm hünerlerini ortaya sermeye başlar.
Filmde Gal Gadot, Wonder Woman karakterini Batman v Superman filminden sonradan 2. kez canlandırıyor. Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.Wonder Woman (2017)0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x