Yabancı Diziler ve Faydaları En iyi Yabancı Dizi -IMDB 8.0  üzeri - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Yabancı Diziler ve Faydaları En iyi Yabancı Dizi -IMDB 8.0  üzeri - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Yabancı Diziler ve Faydaları En iyi Yabancı Dizi -IMDB 8.0  üzeri

Bu haber 05 Mayıs 2018 - 14:50 'de eklendi ve 32 kez görüntülendi.

Yabancı diziler internette sürekli uğraşan blog yazan,youtube kanalı ile uğraşan veya evde canı sıkılan Türk dizilerinden sıkılanlar hatta yabancı dillerini geliştirmek isteyenler için yabancı diziler kurtuluş gibi oluyor. En iyi yabancı diziler diye arama yapıyoruz ama herkesin zevki farklı oluyor.

Ben bilim kurgu ve polisiye dizileri seviyorum.Korku dizilerini izlerken korktuğum için ve gözü kapalı izlemeye çalıştığım için alt yazıları kaçırıyorum pek bir şey anlamıyorum.Bilim Kurgu ve Polisiye dizileri ise ilk bölümleri hatta ilk sezonu güzel ve akıcı oluyor ondan sonra bu diziler pek sarmıyor nedeni ise karakteri tanıyorsun ve yapacağı şeyleri bildiğin için ve yapmadığı için sinir oluyorsun. Mesela Supergirl dünya da bulunan en güçlü süper kahraman uçakları,gemileri,binaları kaldırıyor ve atmosferin dışında bile uçuyor ama başka bir düşman boğazına sarılınca nefessiz kalıyor. Şimdi Uzayda havamı varda Süpergirl uzayda hava alıyor ama boğazını sıkınca havasız kalıyor veya suda biraz kalınca boğulacak diye korkuyorlar.

Birde Flash var The Flash oda supergirl ile aynı hızda koşuyor binalarda koşuyor hatta zamanı bile tersine çeviriyor.Koşarak şimşek oluşturup bu şimşeği silah olarak bile kullanıyor o kadar hızlı ki beyni bile binlerce olasılığı saniyeden daha kısa sürede aklından geçiriyor. Ama The Flash duvardan bile geçen flash bazen suçlu kovalarken binanın köşesini dönen suçluyu sağa sola bakarak elimden kaçırdım diyebiliyor.

Yinede izleniyor özellikle alt yazılı olduğu için ingilizcesini geliştirmek isteyenler tarafından izleniyor hatta görmüşsünüzdür Youtuber lar var dünyayı gezenler bir kadın vardı Yağmur ARAT youtube kanalı var dünyayı geziyor bir gün bir yerde bir başka gün başka ülkede kimi zaman otostop yaparak kimi zaman uçakla . Bu kız Yağmur ARAT videolarının altında yabancı dili nasıl öğrendin sorusu için video hazırlamış ve Yabancı dizileri izleyerek bu dizilerin alt yazıları ile konuşmaları karşılaştırarak tabi kitap da okuyarak dilini geliştirdiğini söyluyor ki bu doğru ben bile farkına varmadan yabancı diziler izlerken öğrendiğim bir çok kelime ve cümle var.

En iyi Yabancı dizler ve Alt Yazılı diziler sizin en sevdikleriniz ve tavsiye edeceğiniz varsa yorumlara yazarsanız seviniriz IMDB 8.0  üzeri olması şart değil akıcı olsun yeterli.Bakalım en çok izlenen yabancı diziler sizlerin de yardımı ile hangisi olduğunu öğrenebilecekmiyiz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x