Yaparsın Aşkım 26 Ağustos Pazar Akşamı Arabayı Kazanan Çift 57. Bölüm - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziYaparsın Aşkım 57. Bölüm Arabayı Kazanan Çift İzle TIKLA

Bu yarışmacılar arasında arabayı Kazanan çift ise Kübra Haktan Çifti Oldu.

", "url" : "https://www.dizimedya.com/yaparsin-askim-26-agustos-pazar-aksami-arabayi-kazanan-cift-57-bolum/", "publisher" : { "@type" : "Organization", "name" : "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "logo": { "@type": "ImageObject", "name": "Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi", "width": "150", "height": "52", "url": "https://www.dizimedya.com/wp-content/uploads/2019/09/dizimedya-logo-ust1.png" } } }Yaparsın Aşkım 26 Ağustos Pazar Akşamı Arabayı Kazanan Çift 57. Bölüm - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Yaparsın Aşkım 26 Ağustos Pazar Akşamı Arabayı Kazanan Çift 57. Bölüm

Bu haber 27 Ağustos 2018 - 1:14 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.

Yaparsın Aşkım 26 Ağustos Arabayı kim kazandı ? Yaparsın Aşkım 57. Bölüm Hangi çiftler yarıştı Hangi Çift finale kaldı. Yaparsın Aşkım Final Yarışması Neydi.

İlker Ayrık araba dağıtmaya devam ediyor 300’ün üzerinde araba dağıtan Yaparsın Aşkım 57. Bölüm bu gecede bir çifte arabayı verdi. Finale kalan Kübra ve Haktan çifti finalde rakiplerine attığı goller ile arabayı kazandılar.

blank

Yaparsın Aşkım 26 Ağustos Pazar günü finale kalan Kübra & Haktan ve Bahar & Cüneyt çiftinin penaltı atışı sonucu kazanan çift Kübra ve Haktan Oldu. Yaparsın Aşkım lüks arabayı bu gece bu çifte verdi. Araba için başvuran çiftlerin çoğu hayal kırıklığı ile yarışmadan ayrılsada yarışmanın sonunda bir çift mutlu olarak ayrılıyor.

Yaparsın Aşkım 26 Ağustos Pazar günü yarışan yarışmacılar kimlerdi ?
Başak ile Murat
Kübra ile Haktan
Melike ile Mehmet
Bahar ile CüneytYaparsın Aşkım 57. Bölüm Arabayı Kazanan Çift İzle TIKLA

Bu yarışmacılar arasında arabayı Kazanan çift ise Kübra Haktan Çifti Oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x