Yaparsın Aşkım Arabayı Kim Kazandı 18 Temmuz Tanışma Hikayeleri - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Yaparsın Aşkım Arabayı Kim Kazandı 18 Temmuz Tanışma Hikayeleri - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Yaparsın Aşkım Arabayı Kim Kazandı 18 Temmuz Tanışma Hikayeleri

Bu haber 18 Temmuz 2019 - 20:39 'de eklendi ve 358 kez görüntülendi.

Fox TV ekranlarında yıllardır yarışmacılara araba veren yarışma programı Yaparsın Aşkım 16 Temmuz 2019 günü Rıdvan ve Derya Çiftine arabayı verdi. 18 Temmuz 2019 Perşembe yayınlanan Yaparsın Aşkım dört çiftin kıyasıya mücadelesi sonucu finale kalan iki çiftten hangisi arabayı kazanacak. 18 Temmuz Yaparsın Aşkım yarışmacıları tanışma hikayeleri ile yine izleyicileri güldürdü.

16 Temmuz 2019 Yaparsın Aşkım Arabayı Kazanan Çift Derya ve Rıdvan .

18 Temmuz Yaparsın Aşkım Yarışmacıları İlker Ayrık Sordu Yarışmacılar ilginç tanışma hikayeleri anlattılar. Yaparsın Aşkım 144. Bölüm Yarışmacıları ve tanışma hikayeleri Peki Arabayı Kim Kazandı.

Cam kutuların içindekileri tahmin etmeye çalışan yaparsın aşkım yarışmacıları kutuların içindekilerini elleyip korkmaları izleyicileri neşelendirdi. Kutudaki ürünleri tahmin etmeye çalışan Gamze 12 kutudan 10 tanesini bildi ketçap ve Istakozu bilemedi. Tuğba ve Çetin çifti Tuğba’nın kutudaki ürünlerden sadece dokuzunu bildi Tuğba bağırmaktan neredeyse yarışmadı gibi 🙂 Nurdan ise sadece 4 tane bildi. Istakozdan korkmayan Gamze K. diger Gamze gibi 10 tane bilerek sağ tekeri birlikte aldılar.

Yaparsın Aşkım Gamze ve Meriç tanışma Hikayesi – ArAbayı KAzanan Çift Oldu

Meriç ve Gamze nasıl tanıştı ? sorsunu soran İlker Ayrık’a Gamze araba tanıştık dedi. Sosyal medya üzerinden daha önce tanışmış olan çift daha sonra birbirlerini görmüşler. Sosyal medya da yazışırken Meriç ,Gamzenin kendisine kısa cevap vermesine sinirlenmiş arabada Pepe’nin şarkısını dinleyen çift daha sonra bla bla bla bla işte şimdi yaparsın  aşkım yarışmasındalar.

Yaparsın Aşkım Tuğba ve Çetin Tanışma Hikayesi

Yaparsın Aşkım Tuğba ve Çetin kavga ederek tanışmışlar Tuğba ,Çetin’in resmi bulunduğu bardağı atmış ve kavga etmişler. Tuğba ve Çetin bu kavgadan bir zaman sonra Çetin Tuğbayı yanına çağırarak özür dilemiş ve bu şekilde tanışmışlar.

Yaparsın Aşkım Nurdan ve Bülent Nasıl Tanıştılar.

Nurdan ve Bülent ise görücü usulü ile tanışıp evlenmişler. Bülent isminden nefret ettiğini söyleyen Nurdan büyük konuştum böyle oldu dedi.

Yaparsın Aşkım o gülen Kadın ise yarışmacı Nurdan hanımın Annesi.

Yaparsın Aşkım Tolga ve Gamze Nasıl Tanıştılar

Gamze ve Tolga otobüste tanışmışlar. Tolga Gamzenin yaka kartından adını soyadını öğrenip sosyal medyada bulmuş ve yürümüş. Adapazarı Terminalinden buluşup bugünlere gelmişler. Evlilik teklifi nasıl aldın sorusuna ise Gamze teklif etmedi hala nişanlıyız dedi.

18 Temmuz Yaparsın Aşkım 2019 Arabayı Kim Kazandı.

Gamze ve Meriç Arabayı Kazanan çift Oldu mu.

Tuğba ve Çetin Arabayı Kazanan Çift Oldu mu?

Nurdan ve Bülent Arabayı Kazanan Çift Oldu mu?

Gamze ve Tolga Arabayı Kazanan Çift Oldu mu?

Bu arada Çiğköfte lafı çok geçtiği için İlker Ayrık seyirciye 40 adet çiğköfteyi bir kişi yerse tüm seyirciye Çiğ köfte ısmarlıyacam dedi. Bakalım İlker AYrık Yaparsın Aşkım programında seyirciler için kendini feda edecek bu adam çif köfteleri yiyebilecek mi? Boru değil valla 40 sıkım çiğköfte biraz zor gibi ama etsiz olduğu için yapabilir gibi.

Yaparsın Aşkım Son bölüm izle

Yaparsın Aşkım kaçırdığınız bölümleri izlemek için youtube Yaparsın Aşkım kanalından veya Fox TV sayfasından izleyebilirsiniz.  Yaparsın Aşkım yarışmasına başvurmak için veya başvurunuzu takip etmeniz için bu adresi kullanabilirsiniz TIKLA   

Yaparsın Aşkım Başvuru nasıl yapılıyor .Yaparsın Aşkım Başvuru Numarası nedir Takip nasıl yapılır Başvuru ve Takip İçin Okuyunuz 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x