Yaparsın Aşkım Ayaklar Asılı Şekilde Yumurta Kırma Yarışması 23 Temmuz - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Yaparsın Aşkım Ayaklar Asılı Şekilde Yumurta Kırma Yarışması 23 Temmuz - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Yaparsın Aşkım Ayaklar Asılı Şekilde Yumurta Kırma Yarışması 23 Temmuz

Bu haber 23 Temmuz 2019 - 20:40 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

Yaparsın Aşkım 23 Temmuz 2019 Salı 146. Bölümü ile FOX TV ekranlarında dört çift ile araba için yarıştılar. Yaparsın Aşkım günün ilk yarışması ayaklarından asılı havada yumurta kırma

İlker Ayrık ayaklarından astığı yarışmacılara 10 yumurta kırdırdı en hızlı kıran bu yarışmayı kazandı. İlk yarışan çift Çağla ve Harun 74 saniyede yaptılar ikinci yarışan çift ise Pınar ve Kerem 59 Saniyede ayaklarından asılı şekilde kaba yumurtayı kırdılar.

Nagihan ve Tarkan yaparsın aşkımda yumurta kırma yarışmasında pek hızlı olamadılar. Nagihan’ın verdiği yumurtaları baş aşağı kaba kırmaya çalışan Tarkan çoğu yumurtayı tutturamadı. Yaparsın Aşkım Nagihan ve Tarkan Ayakları asılı şekilde kavga ettiler ama istedikleri saniyede yumurtaları kıramadılar.

Yaparsın Aşkım Büşra ve Can Ayakları asılı şekilde Yumurta kırma yarışmasında 59 saniye yapan Pınar ve Kerem Çiftini geçip yarışmayı kazanabilecekler mi bakalım. >>En kısa sürede yumurta kıran çift Kerem ve Pınar Çifti Oldu ve anahtarı koluna taktı.

23 Temmuz 146. Bölüm Yaparsın Aşkım Havada Ayakları asılı şekilde yumurta kırma yarışmasını hangi çift kaç saniyede yaptı.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x