"Yara Bandı" Yeni İnternet Dizisi - Yara Bandı OyuncularıDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

"Yara Bandı" Yeni İnternet Dizisi - Yara Bandı Oyuncuları
SON DAKİKA

“Yara Bandı” Yeni İnternet Dizisi – Yara Bandı Oyuncuları

Bu haber 16 Haziran 2017 - 10:44 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

Milliyet’te yer alan habere göre sadece Youtube’da izlenebilecek dizi, hayatta alınacak intikamı olan 3 genç adamın hikayesini konu alıyor.

Dizi, büyük aşklarından ayrılmak zorunda olan 3 kişinin “Yara Bandı” adını verdikleri intikam operasyonunu anlatıyor. Yapımcılığını Türkiye’nin ilk dijital şöhret ajansı Unite Ad’nin üstlendiği projenin senaryosu, kurgusu ve yönetmenliği Sercan Kılınç’a ait.

Başrollerini Sercan Kılınç, Emre Keskin, Gökhan Yıldırım ve Sergen Deveci’nin paylaştığı “Yara Bandı” 16 Haziran Cuma günü 21:00’da youtube’da online!

Konusu: Sercan, Emre, Gökhan. Hayatlarının her anını beraber geçirmiş ve beraber yaşayan 3 yakın arkadaş. Emre, fotoğrafçı. Gökhan, psikiyatr. Sercan ise dövüşçü. 3 kişiyi birbirine bağlayan en güçlü bağ ise hayatlarının aşklarından kopmuş olmaları. 3 arkadaş hayattan intikam almak için düzenledikleri intikam operasyonlarına “Yara Bandı” adını verirler. Dizi Fragmanları dizimedya.com dizi ve medya siteniz.”Yara Bandı” Yeni İnternet Dizisi – Yara Bandı Oyuncuları

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x