Yasak Elma Bulutlandı Çekimleri Hala Gerçekleşmedi. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Yasak Elma Bulutlandı Çekimleri Hala Gerçekleşmedi. - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Yasak Elma Bulutlandı Çekimleri Hala Gerçekleşmedi.

Bu haber 26 Ağustos 2018 - 19:19 'de eklendi ve 18 kez görüntülendi.

Yasak Elma Dizisi Neden çekilmiyor. Taciz suçalamaları sonrasında Talat Bulut diziye devam edecek mi? Dizi Oyuncuları bu konu hakkında neler söyledi ?

Talat BULUT‘un taciz ile suçlamasının ardından dizi sallantıda. Talat Bulut suçlamalardan takipsizlik kararı ardından Yasak Elma dizi çekimleri bir türlü başlayamadı. Geçtiğimiz günlerde çekimlerinin yapılacağı söylenmiş ama hala yapılmamış dizi bu sezon yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı soruları sorulmaya başlandı.

Dizi Oyuncuları bile bu durumdan şikayetçi hatta bir çoğu artık umutsuz. Yasak Elma dizisinden Şevval Sam geçtiğimiz günlerde medyaya verdiği repörtaj’da Maalesef demiş ve kendisinin de bu durumdan rahatsız olduğunu belirtmiş ve artık vicdanlar karar verecek demişti.

Şevval Sam şunları’da söyledi.

“Biz işimizin bir şekilde başındayız. Bu işin başlamasını bekleyen kocaman bir ekip var. Bu proje tek bir kişinin değil. Tabii ki de bazı rahatsızlıklarımız var ve bunu da gerekli yerlere bildirdik. Hepimizin sözleşmesi var, sorumlu olduğumuz kocaman bir ekip var. Kafaları kurcalayan bu hikayede adını telaffuz etmek istemediğim mesele halen sonlanmış değil. Bu açıdan da gerçek anlamda vicdanlarda aklanacağı günü bekliyoruz.”

Bakalım Yasak Elma çekimleri ne zaman başlayacak. Talat Bulut Yasak Elma dizi oyuncusu olarak devam edecek mi?

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x