Yasak Elma Taciz İddialarını Şevval Sam Yanıtladı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Yasak Elma Taciz İddialarını Şevval Sam Yanıtladı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Yasak Elma Taciz İddialarını Şevval Sam Yanıtladı

Bu haber 22 Ağustos 2018 - 18:19 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.

Yasak Elma dizi haberi artık taciz iddiaları ile gündeme geliyor . En son Şevval Sam havalimanında gazetecilere denk gelip verdiği repörtaj da ” Ekip Olarak Hiç birimiz bu olaydan memnun değiliz” dedi.

Müzeyyen karakteri ile Yasak Elma dizisinin başrölün de olan Şevval Sam ege turnesine şuan devam ediyor. Atatürk Havalimanın’da gazeteciler ile karşılaşıp oyuncu arkadaşı Talak Bulut hakkında gazetecilerin her sorusunu cevaplandırdı.


Şevval Sam sorulan Bulut hakkında savcılığın takipsizlik kararı vermesiyle ilgili “Konu, tacize uğradığını iddia eden kostüm asistanı tarafından bir üst mahkemeye taşındı” dedi ve ekledi: “Şu an yapabileceğimiz bir şey yok. Savcılık takipsizlik verdi ama olay bir üst mahkemeye gitti. Bu süreç tamamlanmış, tam olarak aklanmış değil. Bizim de sözleşmelerimiz olduğu için şimdilik devam etmek durumundayız. Böyle bir konuyla anılmak istemezdik. Bu konu haricinde Eda Ece, Onur Tuna, Sevda Erginci ve yönetmenimiz Neslihan Yeşilyurt herkes çok iyi. Ama ekip olarak hiçbirimiz bu durumdan hoşnut değiliz.”
Yasak Elma Dizi Haberleri 

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x