Yemekteyiz Mart 2018 Son Hafta Yarışmacıları 30 Mart 2018 Cuma Final - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Yemekteyiz Mart 2018 Son Hafta Yarışmacıları 30 Mart 2018 Cuma Final - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Yemekteyiz Mart 2018 Son Hafta Yarışmacıları 30 Mart 2018 Cuma Final

Bu haber 27 Mart 2018 - 16:49 'de eklendi ve 65 kez görüntülendi.

Yemekteyiz yarışması TV8 televizyonun da  diğer tüm yarışmalar gibi reytingleri iyi olan bir yemek yarışması. Bu Haftaki yarışmacılar kimler 26 – 30 Mart 2018 Yemekteyiz yarışmacıları kimler hangi gün hangi yarışmacı yemekleri ile rakiplerini ağırlayacak.

Yemekteyiz 26 Mart Pazartesi 1. Gün yarışmacısı Berk DEMİRBEY .Berk Aşçı yardımcısı olarak çalışıyor. Yemekteyiz Berk 20 yaşında ve ailesi ile yaşıyor. Aslen Sakaryalı olan Yemekteyiz yarışmacısı Berk Lisede Aşçı yardımcısı olarak çalışmış. Yemekteyiz 26 Mart Pazartesi Yarışmacısı Berk Demirbey Kaç puan aldı ?

Yemekteyiz 27 Mart Salı günü yarışmacısı ise Elif KARACA .Yemekteyiz Elif Evli ve bir erkek çocuk sahibi Elif 27 Yaşında .Elif KARACA önceden satış danışmanlığı yapmış ama şimdi çalışmıyor ev hanımı olarak Yemekteyiz yarışmasında 2. gün yarışacak.Elif Hanım Voleybol,bisiklet ve sinema gibi hobilerden hoşlanıyor.Yemekteyiz Elif Hanım dobra ve yalan söylemeyen biriyim diyor. yalanı boynuna 🙂

Jale MAHMUTOVA yemekteyiz 28 Mart Çarşamba günü yani 3. gün yarışmacısı olacak. Yemekteyiz Jale hanım 28 yaşında ve bir oğlu var Jale hanım Azerbaycanlı  ve Sağlık Turizmi ile ilgili  bir işi var Pazarlama Müdürlüğü yapıyor bu firmada. Yemekteyiz Jale hanım Latin dansları ve seyehat etmeyi çok seviyor. Bakalım Jale hanım Yemekteyiz programında rakiplerinden kaç puan alacak ve Hangi menüyü seçecek Azerbaycan mı Türk Mutfağımı ağırlıklı olacak.

29 Mart Yemekteyiz Yarışmacısı ise Yusuf Avşar . Yemekteyiz Yusuf 4. Gün yarışacak.Ardahan’lı Yusuf Bekar ve 34 Yaşında .Yusuf Avşar Ardahan lı Hülya Avşar’ın akrabası mı acaba bilinmez. Yemekteyiz Yusuf Barmen ama bir aydır çalışmıyormuş ve daha önce futbol oynamış birisi. İlginç takıntıları olan Yusuf Avşar Yemekteyiz de Kaç puan alacak.

Yemekteyiz Final günü yarışacak isim ise Yasemin KAN. Yemekteyiz Yasemin Hanım 5. gün yarışacak 44 yaşında ve Tekstil işi ile uğraşıyor.Yemekteyiz Yasemin Hanım spor yapmayı ve değişik bir yer bulunca oraya gitmeyi seviyor muş . Eğlenceli biri olan Yasemin hanım en ufak bir şeyde ağlıyormuş Hatta Onur bey bile Yasemin hanımı gülerken görünce korktuğunu söylemişti. En Olumsuz yorum yapan kişi bu hafta Yasemin hanımdı.

30 Mart 2018 Cuma günü Yemekteyiz final de bakalım bu yarışmacılardan hangisi 10.000 TL para ödülü kazanacak. Yemekteyiz Kim Kazandı diyorsanız sayfamızı takip edin ve Paylaşın.

0 0 vote
Article Rating

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x