Yemekteyiz Muaz instagram Muaz Kaç Puan Aldı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Yemekteyiz Muaz instagram Muaz Kaç Puan Aldı - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Yemekteyiz Muaz instagram Muaz Kaç Puan Aldı

Bu haber 27 Haziran 2019 - 2:55 'de eklendi ve 71 kez görüntülendi.

Yemekteyiz sezon finali için bir şovmen tutmuş yada palyaço turmuş diyelim yerinde olur. Tabi Yemekteyiz Muaz bey’den yani Muaz Yıldırımdan bahsediyoruz ama aklınıza hakaret ediyoruz yada aşağılıyoruz gibi şeyler gelmesin. Yemekteyiz Muaz gerçekten bir şovmen Palyaçoluk yapıyor Yemekteyiz programın haricinde gerçek işi yani Palyaço ve Animatörlük işleri yapıyor . Muaz Yıldırım Tv8 televizyonunun Yemekteyiz programına yarışmacı olarak katılmış ve  bu haftanın yarışmacıları arasında en dikkat çeken isimlerinden biri olmuştu.

Yemekteyiz sezon finali için bir şovmen tutmuş yada palyaço tutmuş diyelim yerinde olur. Tabi Yemekteyiz Muaz bey‘den yani Muaz Yıldırımdan bahsediyoruz ama aklınıza hakaret ediyoruz yada aşağılıyoruz gibi şeyler gelmesin. Yemekteyiz Muaz gerçekten bir şovmen Palyaçoluk yapıyor Yemekteyiz programın haricinde gerçek işi yani Palyaço ve Animatörlük işleri yapıyor . Muaz Yıldırım Tv8 televizyonunun Yemekteyiz programına yarışmacı olarak katılmış ve  bu haftanın yarışmacıları arasında en dikkat çeken isimlerinden biri olmuştu.

Muaz bey yaptığı puding için neler söyledi neler.

Yemekteyiz Muaz bey ilk günlerde evinde misafir olduğu yarışmacılara yaptığı yorumlar ile dikkatleri üzerine toplamış ve yarışmacılar ile tv izleyicilerinden şu tepkiyi almıştı.” Muaz Bey  Yemek yapmaya gelmemiş Şovmenlik yapmaya gelmiş kendini göstermeye gelmiş”  Evet Muaz bey zaten bir şovmen yani pek zoruna gitmez bu yorumlar.

Yemekteyiz Muaz instagram hesabı ve internet sayfası üzerinden müşteri bulup ekmeğini şovmenlik ile kazanıyor buna kimsenin bir şey dediği yok ama Yemekteyiz yarışmasında bu hareketleri ile ne doğum günlerine gittiği çocukları eğlendiriyor nede Yemekteyiz izleyicilerini.

Yemekteyiz Muaz Kaç puan aldı. Pek puan aldı denilmez yaptığı yemeğe benzer şeyler ile 26 Haziran 2019 Yemekteyiz programında misafirleni ağırlayan Muaz bey 4 yarışmacıdan 4 puan aldı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x