Yeşim Salkım Gülben Ergen'e Ne dedi Hakan Uzan'dan Nasıl Ayrıldı- Video - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün DiziDizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi

Yeşim Salkım Gülben Ergen'e Ne dedi Hakan Uzan'dan Nasıl Ayrıldı- Video - Dizi Haberleri Tv Gazetesi Bugün Dizi
SON DAKİKA

Yeşim Salkım Gülben Ergen’e Ne dedi Hakan Uzan’dan Nasıl Ayrıldı- Video

Bu haber 23 Eylül 2017 - 10:54 'de eklendi ve 42 kez görüntülendi.

Yeşim Salkım ,Gülben Ergen’le sonuna kadar uğraşacağını Söylemezsem Olmazda söylemiş di. StarTV’de Cengiz Semercioğlu ve Seren Serenserengilin Duymayan Kalmasın programına bağlanıp Gülben Ergen’in bu çirkinliklerini neden ört bas ettiğini Cengiz Semercioğluna soran Yeşim Salkım isyan Etti.

Hakan Uzan ile evli olduğu zaman Star TV’de bir tek Gülben Ergeni Yasakladığını söyleyen Yeşim Salkım Ağlayarak Gülben Ergen ve diğer Kadınlar yüzünden sevdiğim eşimden ayrılmak zorunda kaldım dedi. Hakan Uzan’dan ayrılmadan önce Tehditler aldığını Hakan Uzan’ın Yeşim Salkıma Seni Öldürüp üzerine helikopter pisti yaparım dediğini ve En sonunda Yeşim Salkım Beni Boşamassan Seni Aldatırım dediğini söyledi. Yeşim Salkım Son olarak Gülben Ergen için “Senin Başka Yuva Yıkmana İzin Vermiyeceğim” dedi.

Duymayan Kalmasın Yeşim Salkım Canlı Bağlantı’da Neler Söyledi .

VİDEO KALDIRILDI 

Söylemezsem Olmaz‘da Yeşim Salkım Gülben Ergen Savaşı.

Gülben Ergen acaba Evli adamların peşine mi düşüyor yoksa karılarının aracılığı ile mi onlarla tanışıyor. Yeşim Salkım,Gülben Ergeni Medya Koruyor Dedi. Eski Eşinin kanalında sürekli klipleri dönen Yeşim Salkım her soruya cevap vermek için yazı yazmış dı neden yazdığını anlattı.Her şeyi belgeleri ile kanıtlayacağını söyleyen Yeşim Salkım Gülben Ergen için Zavallı Kadın dedi. Gülben Ergen yüzünden bu ülkeden gitmek zorunda kaldım diyen Yeşim Salkım Şunları Söylemezsem Olmaz Programında söyledi.

Söylemezsem Olmaz Yeşim Salkım Neler Söyledi – Video

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
0 0 Oy
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x